Zaprawy sztukatorskie

Do wykonywania profili ciągnionych, sztukatorskich gzymsów, odlewów i detali architektonicznych.

Zaprawy sztukatorskie budowlane

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Zaprawa do wypraw ciągnionych Cr42

Do wykonywania profili ciągnionych, sztukatorskich, gzymsów, elementów zdobniczych oraz ich renowacji w budownictwie, także zabytkowym o grubości od 10 do 100 mm.
Cena 163,22 zł

STUCCOMONOSM86 Zaprawa sztukatorska 25kg

Zaprawa sztukatorska do przygotowania profili metodą ciągnięcia na elewacji lub na stole w jednej warstwie. Szybkowiążąca zaprawa sztukatorska do wytwarzania jednowarstwowych profili na stole sztukatorskim (metodą warsztatową) lub cienkowarstwowo.
Cena 123,00 zł

STUCCOCOGROBZUGFG88 zaprawa sztukatorska 25kg

Zaprawa do wykonywania podkładu (rdzenia) profili ciągnionych na stole lub bezpośrednio na elewacji. Szybkowiążąca zaprawa gruboziarnista do wytwarzania profili ciągnionych, gzymsów, lizen, rustyk i boniowania. Gotowa zaprawa sucha wg EN 998-1.
Cena 119,93 zł

STUCCOCOFEINZUGFF89 zaprawa sztukatorska 25kg

Zaprawa do wykańczania i wygładzania profili ciągnionych i innych detali architektonicznych. Szybkowiążąca zaprawa drobnoziarnista do stosowania jako powłoka wykończeniowa na Stuccoco Grobzug i do napraw uszkodzonej sztukaterii.
Cena 113,78 zł

StuckoPlan SGS 02 zaprawa sztukatorska 25kg

Mineralna, szybkowiażaca, hydrofobowa zaprawa sztukatorska do wykonywania metodą ciagniona detali architektonicznych takich jak opaski okienne, opaski drzwiowe, gzymsy. Charakteryzuje się bardzo dobra przyczepnośćia do podłoża, jest mrozoodporna.
Cena 110,70 zł

StuckoPlan STW 0,4 zaprawa sztukatorska 25kg

Mineralna, szybkowiażaca, hydrofobowa zaprawa sztukatorska do wykonywania metodą ciagnioną detali architektonicznych takich jak opaski okienne, opaski drzwiowe, gzymsy. Charakteryzuje się bardzo dobra przyczepnośćia do podłoża, jest mrozoodporna.
Cena 110,70 zł

STUCCOCOGUSSSG87 zaprawa do odlewów 25 kg

Zaprawa do wykonywania odlewów sztukatorskich w formach. Szybkowiążąca zaprawa do odlewania drobnych elementow sztukatorskich. Gotowa zaprawa sucha wg EN 998-1.
Cena 86,10 zł

Zaprawa do wykonywania odlewów Cr41

do wykonywania odlewów elementów rzeźb, detali architektonicznych i niewielkich, monolitycznych części budynków, takich jak elementy dekoratorskie. Do odlewania elementów o wymiarach w przekroju 20:50 mm.
Cena 83,03 zł