Zaprawy pozostałe

Kategoria dotyczy zapraw, które nie posiadają własnej kategorii.

Zaprawy pozostałe budowlane

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

FX 911 szybka wysokoelastyczna zaprawa 25kg

Wysokoelastyczna, szybkowiażaca, cienkowarstwowa, modyfikowana polimerami , tiksotropowa, zaprawa klejąca o podwyższonej przyczepnośći do podłoża. Do klejenia wszelkiego rodzaju wielkoformatowych okładzin ceramicznych takich jak: glazura, terakota, gres.
Cena 178,35 zł

Zaprawa do wypełniania otworów 25kg

Płynna, bezskurczowa zaprawa do wypełniania otworów służacych do wykonywania przepony poziomej. Zalecana do wstepnego wypełniana w murach pustych przestrzeni, kawern, pekniec przed iniekcja preparatów do wykonywania przepony poziomej.
Cena 168,51 zł

Zaprawa do uzuełniania ubytków w kamieniu P250

Mineralna zaprawa na bazie cementu trasowego do uzupełniania ubytków w cegle, kamieńiu, detalach sztukatorskich. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża, niski skurcz, jest łatwa w obróbce.
Cena 119,31 zł

Zaprawa wyrównująca beton 30-100mm Cd26

Gruboziarnista, jednoskładnikowa zaprawa do wyrównywania powierzchni betonowych i żelbetowych, wypełniania ubytków i miejsc uszkodzonych. Zakres stosowania wynosi od 30 do 100 mm.
Cena 111,56 zł

Zaprawa zalewowa 25kg

Szybkowiążąca , płynna zaprawa zalewowa. Przeznaczona do zalewaia gniazd stalowych śrub kotwiących. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest uzyskanie wysokiej wytrzymałości w krótkim czasie. Może być używana do wykonywania odlewów detali architektonicznych.
Cena 108,73 zł

Superelastyczna zaprawa 20kg

Lekka, wysokoelastyczna, niskopyląca zaprawa klejąca, 30% wydajniejsza od standardowych zapraw. Charakteryzuje się zmniejszonym spływem i bardzo długim czasem otwartym. Do przyklejania płytek ceramicznych - podłogowych i ściennych, gresowych.
Cena 106,40 zł

Zaprawa wodoszczelna Rapidur szybkowiążąca

Cementowa, szybkowiążąca zaprawa wodoszczelna do zamocowań. Do szybkiego osadzania ościeżnic drzwiowych, słupków, balustrad i montowania rur grzewczych. Do mocowania i stabilizowania elementów budowlanych. W pomieszczeniach i na zewnątrz.
Cena 100,86 zł

NHL-FP Wapienna zaprawa szpachlowa 30kg

Zaprawa szpachlowa, praoprzepuszczalna na bazie naturalnego wapna hydraulicznego NHL 2. Do szpachlowania starych i nowych podłoży mineralnych. Uziarnienie 0-0,6 mm. Do nakładania warstwy o grubości do 3 mm.
Cena 95,33 zł

Tynk do stropów w garażach EdelPutzVeros

Wysoce paroprzepuszczalna mineralna zaprawa dekoracyjna do wykonywania wierzchnich warstw cienkowarstwowych metodą natryskową w systemach ociepleń stropów pomieszczeń nieogrzewanych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością oraz odpornością mechaniczną.
Cena 95,33 zł

Wapienna zaprawa szpachlowa 30kg

Zaprawa szpachlowa, paroprzepuszczalna, na bazie wapna wapniowego CL, do szpachlowania starych i nowych podłoży mineralnych. Do nakładania warstwy o grubości do 3 mm. Umożliwia wykonywanie faktury gładkiej lub rustykalnej. Kolor: biały.
Cena 93,11 zł

Zaprawa iniekcyjna trasowo-wapienna Tkv-p

Płynna, bezskurczowa zaprawa do wypełniania pustych przestrzeni, kawern oraz rys wewnątrz starych murów. Zalecana do wzmacniania murów licowanych od zewnątrz, natomiast od wewnątrz wypełnionych zasypkami z gruzu.
Cena 90,65 zł

Zaprawa cementowo-trasowa do wypełnień Tzv-p

Zaprawa na bazie cementu trasowego z dodatkiem kruszywa uszlachetniajacego, do wypełnien pustych przestrzeni i dziur w murach ceglanych lub kamienia naturalnego. Szczególnie zalecana do obiektów historycznych przy renowacji murów.
Cena 86,10 zł