Zaprawy naprawcze do betonu

Do renowacji elementów betonowych. Począwszy od antykorozyjnych warstw kontaktowych, przez grubowarstwowe zaprawy, po szpachle wykończeniowe.

Zaprawy naprawcze do betonu budowlane

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Warstwa sczepna Bs210

Mineralna, jednoskładnikowa, modyfikowana polimerami zaprawa do wykonywania powłok antykorozyjnych odsłoniętych prętó stali zbrojeniowej oraz warstwy sczepnej przed ułożeniem zapraw naprawczych do betonu BS 220 quick-mix.
Cena 219,56 zł

Zaprawa naprawcza do betonu 25kg

Mineralna, modyfikowana polimerami zaprawa naprawcza do konstrukcji betonowych. Do nakładania ręcznie lub maszynowo warstwą o grubości od 10-30 mm. Do szpachlowania żelbetowych słupów, podciągów, stropów, ścian, balkonów, kominów itd.
Cena 154,98 zł

Mineralna powłoka antykorozyjna Cd30

Do ochrony antykorozyjnej prętów zbrojeniowych oraz stanowi warstwę kontaktową na podłoża betonowe i żelbetowe przed nakładaniem pozostałych składników systemu. Zaprawa Ceresit CD 30 posiada wysoką przyczepność do stali i do betonu.
Cena 153,63 zł

Zaprawa kontaktowa antykorozyjna

do wykonywania warstwy kontaktowej oraz ochrony antykorozyjnej w systemie naprawy betonów KREISEL. Nadaje się do naprawiania takich elementów jak: balkony, tarasy, wsporniki, słupy, nadproża, itp. Może być też stosowana do miejscowej naprawy.
Cena 152,64 zł

Zaprawa sczepna Repadur Mh

Cementowa, zapewnia optymalne wiązanie z podłożem. Do uzupełniania ubytków betonu Sopro Repadur 50, zgodnie z wytycznymi dla działań naprawczych betonowych elementów budowlanych.
Cena 121,77 zł

Zaprawa do napraw betonu 5-30mm Cd25

Drobnoziarnista, jednoskładnikowa zaprawa do wyrównywania powierzchni betonowych i żelbetowych, wypełniania ubytków i miejsc uszkodzonych. Zakres stosowania wynosi od 5 do 30 mm.
Cena 103,87 zł

Zaprawa naprawcza do betonu 456

Do wykonywania zasadniczej, reprofilującej warstwy naprawczej w systemie naprawy betonów KREISEL. Nadaje się do naprawiania takich elementów jak: balkony, tarasy, wsporniki, słupy, nadproża, itp. Może być też stosowana do miejscowej naprawy.
Cena 101,97 zł

Zaprawa do uzupełniania ubytków betonu Repadur 50

Cementowa, wzmocniona włóknami zaprawa do wypełniania ­ubytków betonu i nakładania warstw ­naprawczych o dużej powierzchni na podłoża betonowe, zgodnie z wytycznymi dla działań naprawczych betonowych elementów budowlanych ZTV-ING i wytycznymi
Cena 97,17 zł

Disbocret 504 Zaprawa naprawcza 25kg

Zaprawa naprawcza do reprofilacji elementów z betonu i żelbetu. Łatwa w użyciu – także natryskiem suchym lub mokrym. Grubość warstwy od 5-40 mm. Uziarnienie 2 mm, zużycie ok. 1,8 kg/m2/mm.
Cena 78,41 zł

Zaprawa cementowa antykorozyjna 5kg

Cementowa zaprawa antykorozyjna do nanoszenia na oczyszczoną z rdzy stal zbrojeniową w celu przywrócenia ochrony antykorozyjnej, zgodnie z wytycznymi dla działań naprawczych betonowych elementów budowlanych ZTV-ING i wytycznymi niemieckiej komisji
Cena 67,65 zł

Cementowa zaprawa naprawcza Ten-10

Przeznaczony do napraw elementów betonowych i żelbetowych – koryguje zarówno lokalne nierówności, jak i całe powierzchnie balkonów, tarasów, słupów, podciągów, schodów, ramp itp. Służy do wypełniania ubytków oraz pęknięć w podłożach mineralnych.
Cena 53,68 zł