Zaprawy murarskie do silikatów

Do wnoszenia murów z betonu komórkowego.

Zaprawy murarskie do silikatów budowlane

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Zaprawa trasowo-wapienna ogólnego stosowania Tkm

Zaprawa trasowo-wapienna ogólnego stosowania, do murowania i tynkowania w zakresie budownictwa nowego i historycznego. Do kamienia naturalnego, cegieł ceramicznych i silikatowych. Nadaje się do wykonywania wypraw tynkarskich obrabianych recznie.
Cena 43,67 zł

Zaprawa do silikatów biała mocna M15 25kg

Do murowania na cienką spoinę z cegieł i bloczków silikatowych, zwłaszcza ścian konstrukcyjnych o dużych obciążeniach. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Grubość spoiny: od 1 do 3 mm.
Cena 32,29 zł

Zaprawa do silikatów biała M10 25kg

AZ 110 Do murowania na cienką spoinę ścian konstrukcyjnych i działowych z cegieł i bloczków silikatowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Grubość spoiny: od 1 do 3 mm.
Cena 30,14 zł

Zaprawa do silikatów szara M10 25kg

AZ 112 Do murowania na cienką spoinę ścian konstrukcyjnych i działowych z cegieł i bloczków silikatowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Grubość spoiny: od 1 do 3 mm.
Cena 28,60 zł

Zaprawa murarska Zm506 cienkowarstwowa

Do murowania metodą cienkowarstwowego klejenia ścian konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrznych, fundamentowych, działowych, osłonowych itp., wykonywanych z kalibrowanych bloczków z betonu, gazobetonu i keramzytobetonu, cegieł i bloczków silikatowych.
Cena 27,06 zł

Zaprawy murarskie do elementów silikatowych Silmur

Zalecane do wznoszenia murów z elementów silikatowych, betonu komórkowego (gazobetonu). Stosowane do murowania na cienkie spoiny. Wykorzystywane do szpachlowania i wyrównywania powierzchni.
Cena 26,84 zł

PLANOFIXW cementowa zaprawa M10 25kg

Fabrycznie przygotowana, biała, cementowa zaprawa klejowa do cienkowarstwowego klejenia bloczków silikatowych oraz gazobetonowych wewnątrz i na zewnątrz. Łatwo urabialna, bardzo wydajna i prosta w użyciu. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.
Cena 22,76 zł

PLANOFIX cementowa zaprawa M5 25kg

Cienkowarstwowa zaprawa murarska jest przeznaczona do stosowania w konstrukcjach murowych ze spoinami o grubości 1-3 mm, w murach zewnętrznych naziemnych, poźniej tynkowanych, oraz w murach wewnętrznych. Może być stosowana do łączenia elementow murowych.
Cena 20,60 zł

PLANOFIXG cementowa zaprawa M10 25kg

Cienkowarstwowa zaprawa murarska jest przeznaczona do stosowania w konstrukcjach murowych ze spoinami o grubości 1 - 3 mm, w murach zewnętrznych naziemnych, poźniej tynkowanych, oraz w murach wewnętrznych.
Cena 21,22 zł