Zaprawy murarskie do klinkieru

Dostępne w popularnych kolorach cegieł, zatem nie wymagają dodatkowego fugowania. Wybrane serie zawierają tras reński zapobiegający powstawaniu wykwitów.

Zaprawy murarskie do klinkieru w popularnych kolorach cegieł

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

FX 500 Klinkier elastyczna zaprawa 25kg

FX 500 Elastyczna, cienkowarstwowa, modyfikowana polimerami, tiksotropowa, zaprawa klejąca o wydłużonym czasie otwartym oraz o podwyższonej przyczepności do podłoża. Zalecana do klejenia okładzin z klinkieru o niskiej nasiąkliwości.
Cena 55,35 zł

Zaprawa murarska do klinkieru Vk 01 T z trasem

Zaprawa z trasem Tubag do murowania z mocno nasiąkliwych cegieł klinkerowych z jednoczesnym fugowaniem. Do cegieł o nasiąkliwości od 8 do 10%. Zawartość trasu Tubag minimalizuje ryzyko wystąpienia wykwitów.
Cena 54,98 zł

Zaprawa do murowania klinkieru Kmt z trasem

Z dodatkiem trasu do murowania i fugowania murów z cegły klinkierowej o nasiąkliwości > 8%. Zapewnia całkowitą przepuszczalność pary wodnej przy wysokiej szczelności materiału.
Cena 51,66 zł

Zaprawa murarska do klinkieru Vor St

Do murowania zarówno na pełną jak i pusta spoinę ścian z cegieł elewacyjnych i klinkierowych o niskiej nasiąkliwości (10 - 16 %).
Cena 44,59 zł

Nanozaprawa do murowania klinkieru Az

Kolorowa zaprawa do wznoszenia murów z cegieł licowych z jednoczesnym spoinowaniem oraz do murowania z cegieł klinkierowych ścian konstrukcyjnych, kominów, ogrodzeń, fundamentów i studzienek. Zaprawą można również wypełniać fugi o szerokości do 30 mm.
Cena 40,90 zł

Fuga elewacyjna

Do murowania ścian elewacyjnych, osłonowych, działowych, łukówi sklepień itp. elementów dekoracyjnych wewnętrznych i zewnętrznych wykonanych z cegieł klinkierowych i elewacyjnych o różnej nasiąkliwości.
Cena 41,21 zł

Zaprawa murarska do cegły klinkierowej Ct32

Do murowania, spoinowania ścian konstrukcyjnych, fundamentowych, elewacyjnych, kominów, ogrodzeń, elementów małej architektury z cegły klinkierowej. Zaprawa może również służyć do spoinowania płytek klinkierowych o grubości do 30 mm.
Cena 39,36 zł

Zaprawa murarska do klinkieru

Zaprawa przeznaczona jest do wznoszenia murów kominów lub słupków ogrodzeniowych z cegieł klinkierowych licowych, bez potrzeby wykonywania dodatkowego spoinowania. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Gwarantuje jednolitą barwę spoin.
Cena 38,44 zł

Zaprawa murarska do klinkieru Klinkiers S

Wszelkie prace murarskie wykonywane z użyciem cegieł i kształtek klinkierowych wymuszają zastosowanie odpowiedniej do tego materiału zaprawy. Jest to szczególnie istotne w przypadku wznoszenia elementów konstrukcyjnych - ścian zewnętrznych i osłonowych.
Cena 36,90 zł

Zaprawa murarska do klinkieru PozMur-Kl 130

Zaprawa murarska do klinkieru, przygotowana fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych, trasu i innych domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Dostępna w 6 kolorach: szarym, grafitowym, czarnym, ceglastym.
Cena 35,55 zł

Zaprawa murarska do klinkieru Zmk z trasem

Do murowania z użyciem cegieł i kształtek klinkierowych, elementów konstrukcyjnych i ozdobnych: ścian zewnętrznych i osłonowych, studzienek, słupów, murów ogrodzeniowych lub innych tego typu elementów ozdobnych.
Cena 34,54 zł