Zaprawy murarskie do cegieł

Zaprawy murarskie w postaci suchej mieszanki. Wybrane produkty posiadają tras reński zapobiegający powstawaniu wykwitów solnych.

Zaprawy murarskie do cegieł tradycyjnych

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

TWM-s zaprawa murarska trasowo-cementowa 30kg

Hydrofobowa zaprawa murarska na bazie oryginalnego cementu trasowego Tubag. Do murowania sklepień, scian wewnętrznych i zewnętrznych przy renowacji obiektów zabytkowych oraz murowania, fugowania i osadzania kamienia naturalnego i cegieł.
Cena 47,36 zł

THERMOMORTEL50 Zaprawa murarska 40 l

Fabrycznie przygotowana, termoizolacyjna zaprawa z dodatkiem perlitu, o wytrzymałości >5 MPa, do murowania ścian jednowarstwowych z pustaków ciepłochronnych oraz wszystkich powszechnie stosowanych cegieł i bloczków budowlanych.
Cena 42,56 zł

Zaprawa murarska ciepła M5 20kg

Do murowania ścian z różnego rodzaju cegieł i pustaków ceramicznych, bloczków z betonu komórkowego i innych elementów murowych, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba likwidacji mostków termicznych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cena 33,21 zł

TWM zaprawa murarska trasowo-wapienna 30kg

Zaprawa murarska na bazie oryginalnego wapna trasowego Tubag. Do murowania sklepień, scian wewnętrznych i zewnętrznych przy renowacjach obiektów zabytkowych oraz murowania, fugowania i osadzania kamienia naturalnego i cegieł.
Cena 31,98 zł

HM 2a T zaprawa murarska z trasem Tubag 30kg

Uniwersalna zaprawa murarska z trasem Tubag stosowana do każdego rodzaju cegły, również do cegieł klinkierowych oraz do prefabrykatów i bloczków betonowych. Zawartość trasu Tubag minimalizuje ryzyko wystąpienia wykwitów, zapewnia bardzo wysoką szczelność.
Cena 26,45 zł

Posadzka cementowa Premium

Do wykonywania tradycyjnych posadzek i podkładów podłogowych. Może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, również do zatapiania przewodów grzewczych w systemach ogrzewania podłogowego.
Cena 21,94 zł

Zaprawa murarska 30kg

Uniwersalna zaprawa murarska do każdego rodzaju cegły, również do cegieł klinkierowych oraz do prefabrykatów i bloczków betonowych. Duża wytrzymałość na ściskanie dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki kruszyw. Mrozoodporna, stosowana na zewnątrz.
Cena 20,42 zł

Zaprawa murarska M10

Fabrycznie przygotowana, sucha, cementowo-wapienna zaprawa o wytrzymałości >10 MPa, do murowania ścian nośnych przy użyciu wszystkich powszechnie stosowanych cegieł i bloczków budowlanych.
Cena 20,17 zł

Zaprawa murarska cementowo-wapienna 25kg

Zaprawa murarska przeznaczona do murowania ścian z cegieł, bloczków betonowych, pustaków ceramicznych, betonu komórkowego oraz kamienia naturalnego. Do wznoszenia ścian konstrukcyjnych jak i działowych.
Cena 20,30 zł

Zaprawa murarska M5

Fabrycznie przygotowana, sucha, cementowo-wapienna zaprawa o wytrzymałości >5 MPa, do murowania ścian, przy użyciu wszystkich powszechnie stosowanych cegieł i bloczków budowlanych.
Cena 18,70 zł

Zaprawa murarska cementowa klasa M15 25kg

Tradycyjna zaprawa ogólnego przeznaczenia o dużej wytrzymałości do murowania ścian z cegieł, pustaków ceramicznych i betonowych oraz innych elementów murowych. Również do wykonywania wypełnień i napraw betonów. Grubość spoin nie powinna przekraczać 20 mm.
Cena 17,84 zł

Uniwersalna zaprawa murarska 25kg

Zaprawa FAST ZM jest gotową zaprawą murarską, przeznaczoną do wykonywania robót budowlanych – przede wszystkim murowania ścian z cegieł i pustaków ceramicznych oraz bloczków betonowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Cena 17,12 zł