Zaprawy montażowe

Służą do osadzania i kotwienia elementów budowlanych w różnych okładzinach.

Zaprawy montażowe budowlane

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Zaprawa szybkowiążąca Cx

Do szybkiego osadzania elementów metalowych i plastikowych w betonie, murze lub w tynku cementowym. Mogą to być kraty, poręcze, wsporniki, szafki instalacyjne, puszki, przewody itp.
Cena 97,17 zł

Zaprawa montażowa Monter T-5

Zalecany do kotwienia elementów na powierzchniach poziomych i pionowych – śrub fundamentowych, słupków ogrodzeniowych, balustrad balkonowych i schodowych, kotew, haków, kołków.
Cena 94,59 zł

Zaprawa montażowa Cx

Do zalewania kotew maszyn i ciężkich konstrukcji stalowych w fundamentach. Prześwit między brzegiem elementu kotwionego, a powierzchnią otworu montażowego powinien wynosić 20÷50 mm.
Cena 73,00 zł

Zaprawa montażowa Az szybkowiążąca M15

Do szybkiego mocowania balustrad, słupków ogrodzeniowych, kotew w fundamentach oraz innych elementów stalowych, betonowych i żelbetowych. Do uzupełniania niewielkich ubytków w elementach betonowych, podkładach i posadzkach cementowych.
Cena 65,81 zł

Zaprawa montażowa Monter T-15 szybkowiążąca

Zalecany do kotwienia elementów budowlanych w podłożach murowanych, betonowych i żelbetowych: stalowych kotew, śrub fundamentowych, słupków ogrodzeniowych, balustrad balkonowych i schodowych itp.
Cena 53,44 zł

Zaprawa do podbijania Us600 szybkotwardniejąca

Szybkowiążąca, bezskurczowa zaprawa montazowa do tzw. podbijania konstrukcji stalowych oraz betonowych. Do wypełniania przestrzeni pomiędzy stalowymi głowicami słupów, urządzeniami i 0-1 mm maszynami.
Cena 46,74 zł

SpeedFix Zaprawa montażowa 30 kg

Zaprawa montażowa Baumit SpeedFix jest gotową, suchą zaprawą mineralną przeznaczoną do osadzania ochronnych profili narożnikowych i cokołowych, a także listew oraz prowadnic tynkarskich czy też profili dylatacyjnych.
Cena 45,02 zł

Zaprawa montażowa szybkowiążąca

Szybkowiążąca zaprawa montażowa w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiw mineralnych, wypełniaczy mineralnych oraz domieszek modyfikujących. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę szybko twardniejącą i osiągającą wysoką wytrzymałość.
Cena 29,77 zł

Zaprawa montażowa Zf szybkowiążąca

Służy do osadzania i mocowania elementów stalowych i z tworzyw sztucznych w podłożach z betonu, zapraw cementowych lub konstrukcjach murowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zaprawa może być także stosowana do wypełniania złączy, ubytków i szczelin.
Cena 28,13 zł