Urządzenia warsztatowe

Urządzenia warsztatowe pozwolą Ci przyśpieszyć działania związane z realizacją niemal każdego projektu

Urządzenia warsztatowe do niemal każdego rodzaju prac

Jest 584 produktów.

Pokazano 1-12 z 584 pozycji

Kompresor powietrza śrubowy Nksb

Kompresor powietrza śrubowy Nksb wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 48 437,40 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsb

Kompresor powietrza śrubowy Vsb jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji.
Cena 34 317,00 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsa

Kompresor powietrza śrubowy Vsa skonstruowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 30 873,00 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksa

Kompresor powietrza śrubowy Nksa wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 29 187,90 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksi

Nksi to wolno-stojący kompresor powietrza śrubowy klasy midi. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.
Cena 19 249,50 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsi

Kompresor powietrza śrubowy Vsi opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Seria VSI doskonale spełnia zadanie, jakim jest zródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 19 249,50 zł

EuroPro 100 TH kompresor spalinowy

EuroPro 100 TH kompresor spalinowy francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Silnik spalinowy YAMAHA. Do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym.
Cena 19 200,00 zł

EuroPro 100 Tr kompresor tłokowy

Olejowy kompresor tłokowy EuroPro 100 TR francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Zasilany 3-fazowo oraz wyposażony w przełącznik faz. Do profesjonalnych zastosowań.
Cena 17 900,01 zł

Kompresor powietrza śrubowy Smart

Kompresor powietrza śrubowy Smart to linią przeznaczona do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3 przestrzeni.
Cena 15 239,70 zł

AirMax 1720 G kompresor powietrza

AirMax 1720 G kompresor powietrza do zastosowań strukturalnych, które wymagają użycia zewnętrznego źródła powietrza dla lepszego rzutowania i rozpylania. Żeliwna sprężarka cylindrowa. Pleciony przewód wypływowy ze stali nierdzewnej.
Cena 15 000,00 zł

Asa 6000 Ct/Sr-Eu wysięgnik odsysający

Asa 6000 Ct/Sr-Eu wysięgnik odsysający. Rozszerza pole działania do 56 m2-84 m2. Oszczędza czas i miejsce. Duża elastyczność pracy i większe bezpieczeństwo. Możliwy montaż do ściany lub filaru.
Cena 14 890,38 zł

EuroPro 500 Th kompresor spalinowy

EuroPro 500 Th kompresor spalinowy francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Silnik spalinowy HONDA. Do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym.
Cena 14 600,00 zł