Tynki wapienne

Wewnętrzne i zewnętrzne wyprawy tynkarskie o wysokiej paroprzepuszczalności. "Oddychające ściany" nadają zdrowy klimat wewnątrz budynków.

Tynki wapienne elewacyjne o tradycyjnym charakterze

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Klimatyczny lekki tynk wapienny 25kg

Ekologiczny, lekki, bardzo wydajny tynk wapienny o właściwościach regulujących klimat w pomieszczeniu, hypoalergiczny, wysokodyfuzyjny. Do ścian, sufitów pomieszczeń narażonych na długotrwałą wilgoć. Do wykończenia na gładko lub dowolnego fakturowania.
Cena 116,85 zł

Lekki tynk wapienny 25kg

Lekki, ekologiczny tynk wapienny do wypraw scian i sufitów. Stosowany jako tynk podkładowy lub wierzchni, regulujacy wilgotnosc pomieszczenia. Do stosowania w różnych pomieszczeniach ”od piwnicy aż po dach”, do obróbki maszynowej i recznej.
Cena 49,20 zł

Wapienny tynk wygłądzający 25kg

Wewnętrzny tynk wapienny, wygładzajacy, do szpachlowania, filcowania scian i sufitów w celu uzyskania gładkiej powierzchni. Do szpachlowania nierównosci i małych ubytków w nowych i starych tynkach. Kolor: naturalnie biały. grubość warstwy: ok. 2 mm.
Cena 40,10 zł

MK tynk wapienny maszynowy 30kg

MK Wapienna zaprawa tynkarska stosowana na powierzchnie wczesniej otynkowane. Otwarta dyfuzyjnie, MK 1-niehydrofobizowana i MK 1h-hydrofobizowana. Ekonomiczna i łatwa w obróbce. Do stosowania przy remontach i nowych obiektach, na zewnątrz i do wnętrz.
Cena 37,64 zł

Tynk wapienny 30kg

Wapienna zaprawa tynkarska, do scian i sufitów. Do stosowania w różnych pomieszczeniach ”od piwnicy aż po dach”. Nadaje się do obróbki maszynowej i recznej. Ekonomiczna, łatwa w obróbce, nadaje się jako podłoże pod małoformatowe płytki ceramiczne.
Cena 36,78 zł

Tynk wapienny maszynowy 30kg

Wapienna zaprawa tynkarska stosowana na powierzchnie wczesniej otynkowane. Otwarta dyfuzyjnie, MK 1-niehydrofobizowana i MK 1h-hydrofobizowana. Ekonomiczna i łatwa w obróbce. Do stosowania przy remontach i nowych obiektach, na zewnątrz i do wnętrz.
Cena 33,58 zł

AT tynk wapienny cienkowarstwowy lekki biały 30kg

Do maszynowego wykonywania białych, cienkowarstwowych, wewnętrznych wypraw tynkarskich o powierzchni kategorii III i wytrzymałości na ściskanie kategorii CS I, na ścianach i sufitach niezależnie od wilgotności pomieszczeń.
Cena 33,21 zł

Calith maszynowy lekki tynk wapienny 25kg

Biały tynk wapienny. Pozwala uzyskać wyraźną, ale delikatną strukturę. W przypadku ścian wykonanych z niewielką dokładnością świetnie nadaje się do niwelowania nierówności. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i łatwą obróbką.
Cena 31,98 zł

Calith Top wapienny tynk szpachlowy 25kg

Produkt na bazie najwyższej jakości wapna i spoiw organicznych. Drobnoziarnista struktura powierzchni tynku pozwala na uzyskanie najwyższej jakości podłoży pod malowanie. Do warstw o grubości od 1 do 4 mm.
Cena 30,75 zł

Calith Light lekki tynk wapienny 25kg

Biały, superlekki tynk wapienny. Świetnie nadaje się do niwelowania nierówności. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i łatwą obróbką. Do warstw o grubości od 10 do 25 mm (miejscowo 35 mm).
Cena 30,75 zł