Tynki silikatowo silikonowe

Cienkowarstwowe masy tynkarskie przeznaczone do aplikacji na fasadach w bezspoinowych systemach ociepleń. Dedykowane na styropian jak i wełnę. 

Tynki silikatowo silikonowe cienkowarstwowe do elewacji

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Tynk silikatowo-silikonowy elewacyjny Td336

Fabrycznie wytworzona, gotowa do użycia masa tynkarska na bazie potasowego szkła wodnego z dodatkiem żywicy krzemoorganicznej, barwiona w masie. Produkt o dostępny w strukturze zacieranej - „baranek” oraz drapanej - „kornik”.
Cena 319,19 zł

Tynk silikatowo-silikonowy elewacyjny Si-Sit

Tynki silikatowo-silikonowe BOLIX służą do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Stosowane są w bezspoinowych systemach dociepleń (opartych na styropianie).
Cena 295,20 zł

Tynk silikatowo-silikonowy elewacyjny At

Do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków (np. w systemach ociepleń). ALPOL EKO PLUS z zastosowaniem styropianu lub ALPOL EKO PLUS WM z zastosowaniem wełny mineralnej). Do nakładania ręcznego.
Cena 224,78 zł

Tynk silikatowo-silikonowy 040

Gotowy tynk na bazie szkła wodnego potasowego, emulsji żywicy silikonowej i wodnej dyspersji żywicy akrylowej, z wypełniaczami mineralnymi, środkiem hydrofobizującym.
Cena 183,27 zł

Tynk silikatowo-silikonowy Ct174

Tynk Ceresit CT 174 łączy w sobie zalety tynku silikatowego i silikonowego. Jest paroprzepuszczalny, charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz odpornością na zabrudzenia.
Cena 166,23 zł