Tynki silikatowe

Plusy:

  • odporny na porastanie mchami
  • wysoka paroprzepuszczalność

Minusy:

  • zwiększone zużyciu gruntu
  • wrażliwy na warunki atmosferyczne przy nakładaniu (ryzyko powstania plam a malowanie świeżo położonej elewacji zdaje się być w tej sytuacji niepotrzebne)
  • potrafi trwale zabrudzić stolarkę okienną i drzwiową
  • brak wydłużonej gwarancji
Tynki silikatowe cienkowarstwowe do elewacji

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

QuarzPutz ROX SLK tynk silikatowy kornik 25kg

Silikatowa wyprawa tynkarska na bazie szkła wodnego potasowego o niskiej wodochłonności, znakomitej przyczepności do podłoża, wysokiej odporności na uderzenia. Faktura typu kornik, grubość ziarna fakturującego ok. 2,0 mm.
Cena 401,60 zł

SANDPEBBLE ROX SLK wyprawa tynk baranek 25kg

ROX SLK Faktura typu "baranek", grubość ziarna fakturującego do 1,6 mm. Silikatowa wyprawa tynkarska (inaczej krzemianowa) na bazie spoiwa - szkła wodnego potasowego. Paroprzepuszczalna, trwała i odporna na uderzenia.
Cena 394,83 zł

Tynk silikatowy elewacyjny Skk baranek

Tynk silikatowy o strukturze ”baranka”. Przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Zalecany do systemu ociepleń quick-mix LOBATHERM. Otwarty dyfuzyjnie, odporny na agresje mikrobiologiczna. Stosowany na zewnątrz. Barwiony w masie.
Cena 356,70 zł

Tynk silikatowy elewacyjny Skr kornik

Tynk silikatowy o strukturze ”kornika” przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Zalecany do systemu ociepleń quick-mix LOBATHERM. Otwarty dyfuzyjnie, odporny na agresje mikrobiologiczna. Stosowany na zewnątrz. Barwiony w masie.
Cena 356,70 zł

QuarzPutz SLK tynk silikatowy kornik 25kg

Silikatowa wyprawa tynkarska (inaczej krzemianowa) na bazie spoiwa - szkła wodnego potasowego. Paroprzepuszczalna, trwała i odporna na uderzenia. Faktura typu kornik, grubość ziarna fakturującego ok. 2,0 mm.
Cena 349,32 zł

SANDPEBBLE SLK tynk silikatowy baranek 25kg

SLK Faktura typu "baranek", grubość ziarna fakturującego do 1,6 mm. Silikatowa wyprawa tynkarska (inaczej krzemianowa) na bazie spoiwa - szkła wodnego potasowego. Paroprzepuszczalna, trwała i odporna na uderzenia.
Cena 343,17 zł

Tynk silikatowy elewacyjny Td331

Fabrycznie wytworzona, gotowa do użycia masa tynkarska na bazie potasowego szkła wodnego, barwiona w masie. Produkt o dostępny w strukturze zacieranej - „baranek” oraz drapanej - „kornik”. paroprzepuszczalny antystatyczny - odporny na kurz
Cena 282,29 zł

Tynk silikatowy elewacyjny Silikat

Zalecany na elewacje, dla których wymagane jest zachowanie swobodnego przepływu pary wodnej oraz na budynki znajdujące się w strefach o znacznym zanieczyszczeniu powietrza.
Cena 234,75 zł

Tynk silikatowy elewacyjny Ct73 kornik

Tynk Ceresit CT 73 służy do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, tradycyjnych tynkach, podłożach gipsowych oraz na płytach wiórowych, gipsowo-kartonowych itp.
Cena 232,47 zł

Tynk silikatowy 020

Gotowy tynk na bazie szkła wodnego potasowego i wodnej dyspersji żywicy akrylowej, z wypełniaczami mineralnymi, środkami hydrofobizującymi, pigmentami i domieszkami modyfikującymi.
Cena 202,58 zł