Tynki renowacyjne

Zaprawy tynkarskie do renowacji ścian i fasad zabytkowych budynków. Do napraw ubytków i odsalania ścian.

Tynki renowacyjne wymagane na zabytkach

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Zaprawa do uzupełniania ubytków w cegle Cr43

Zaprawa do renowacji cegieł w budownictwie zabytkowym, do pigmentowania. Wysokoelastyczna, odporna na działanie wody, odporna na zabrudzenia i pleśnie, do wnętrz i na zewnątrz.
Cena 141,76 zł

Zaprawa renowacyjna 940 mineralna

Gotowa, ze spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych, oraz domieszek modyfikujących. Jest odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne, charakteryzuje się niskim przewodnictwem.
Cena 133,33 zł

SPERRPUTZSP63 tynk renowacyjny uszczelniający 35kg

Do uszczelniania budowli przed napierającą wodę do max. 1,5 atm.; przy pracach renowacyjnych i nowym budownictwie; pod i nad powierzchnią gruntu; także jako tynk cokołowy; zewnętrzny i wewnętrzny.
Cena 120,54 zł

Tynk renowacyjny Sgp podkładowy

Podkładowy tynk do renowacji Sopro SGP 185 stosuje się jako całkowicie kryjącą obrzutkę, w celu uzyskania warstwy kontaktowej oraz jako tynk podstawowy do niwelowania nierówności i do absorbowania soli z podłoża.
Cena 101,48 zł

Tynk renowacyjny San-1

Renowacyjny, wapienno-cementowy tynk nawierzchniowy. Posiada duże możliwosci magazynowania szkodliwych soli budowlanych. Służy do wykonywania wierzchnich warstw tynku renowacyjnego. Może byc zacierany na gładko.
Cena 98,15 zł

KALKIN RK70 N tynk wapienny drobnoziarnisty 25kg

Wysokohydrauliczny tynk wapienny na zewnątrz i do wnętrz. Bardzo drobne uziarnienie umożliwia uzyskanie idealnej gładzi. Możliwość zatapiania siatki zbrojeniowej. Do renowacji tynków wapiennych i scalania elewacji.
Cena 98,40 zł

SAN-4 tynk renowacyjny gruboziarnisty 30kg

wapienno-cementowy tynk nawierzchniowy. Posiada duże możliwości magazynowania szkodliwych soli budowlanych. Służy do wykonywania wierzchnich warstw tynku renowacyjnego. Może być zacierany na gładko oraz na ostro.
Cena 96,56 zł

Tynk renowacyjny Wta

Renowacyjny tynk nawierzchniowy na bazie wapna trasowego. Posiada duże możliwosci magazynowania szkodliwych soli budowlanych. Służy do wykonywania wierzchnich warstw tynku renowacyjnego. Może byc zacierany na gładko. Kolor szary, biały.
Cena 92,99 zł

Tynk renowacyjny Sfp

Tynk nawierzchniowy na zaprawę tynkarską do renowacji Sopro SPM 186. Jego funkcja polega na wytworzeniu gładkiej powierzchni, nie dopuszczeniu do przenikania wody do podłoża.
Cena 91,02 zł

Tynk renowacyjny Cr62

Do wykonywania tynków renowacyjnych. Przeznaczony do obiektów zabytkowych, renowacji zawilgoconych i zasolonych murów. Pozwala uzyskać suchą powierzchnię ścian piwnic i fasad.
Cena 89,67 zł

Tynk renowacyjny wapienno-cementowy 921

Tynk Renowacyjny 921 jest warstwą wykończeniową w systemie tynków renowacyjnych KREISEL, w miejscach średnio i wysoko obciążonych działaniem soli, nakładany na tynk podkładowy 920. Stosowany także jako tynk podkładowy.
Cena 87,70 zł

Tynk renowacyjny wapienno-cementowy 922

Biały Tynk Renowacyjny 922 jest warstwą wykończeniową w systemie tynków renowacyjnych KREISEL, w miejscach średnio i wysoko obciążonych działaniem soli, nakładany na tynk podkładowy 920. Stosowany także jako tynk podkładowy.
Cena 87,70 zł