Tynki polimerowo mineralne

Zaprawy tynkarskie w postaci suchej mieszanki do stosowanie wewnątrz budynków, na stropy i w bezposinowych systemach dociepleń na styropian i wełnę. 

Tynki polimerowo mineralne elewacyjne

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

GBS 1,5mm tynk polimerowo-mineralny baranek 30kg

Tynk polimerowo-mineralny do wykonywania metodą natryskowa struktur typu baranek. Przeznaczony do stosowania w systemie ociepleń stropów LOBATHERM G BS. Kolor snieżnobiały. Do stosowania na zewnątrz i do wnętrz.
Cena 108,24 zł

Tynk polimerowo-mineralny elewacyjny Tm317

Fabrycznie wytworzona, sucha zaprawa tynku mineralnego, barwiona w masie, przeznaczona do rozrobienia z wodą. Produkt dostępny w strukturze zacieranej - „baranek” oraz drapanej - „kornik”.
Cena 93,79 zł

Tynk polimerowo-mineralny elewacyjny Fast Baranek

FAST BARANEK służy do ręcznego lub mechanicznego wykonywania szlachetnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Może być stosowany na każdym podłożu mineralnym, które jest odpowiednio mocne i równe.
Cena 51,55 zł

Tynk polimerowo-mineralny elewacyjny Kornik

Do ręcznego wykonywania szlachetnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Może być stosowany na każdym podłożu mineralnym, które jest odpowiednio mocne i równe (tynki cementowe, cementowo-wapienne, beton.
Cena 50,26 zł