Tynki mineralne

Stanowią ekonomiczną alternatywę w systemach dociepleń.

Ze względu na wysoką paroprzepuszczalność stosowane są w budynkach wielorodzinnych, których wysokość przekracza 25 metrów jako, iż powyżej tej wysokości wymagane jest użycie wełny mineralnej.

Rozwiązanie systemowe zakłada przynajmniej jednokrotne przemalowanie elewacji farbą silikatową (lub lepszą).

Tynki mineralne cienkowarstwowe elewacyjne

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Tynk mineralny elewacyjny NanoporTop

Dzięki najnowszym badaniom prowadzonym przez firmę Baumit stworzono tynk, który łączy w sobie ogólnie znane właściwości tynków silikatowych z innowacyjnymi osiągnięciami nanotechnologii.
Cena 416,97 zł

Tynk mineralny elewacyjny Tm319

Fabrycznie wytworzona, gotowa do użycia mineralna masa tynkarska, barwiona w masie. Produkt o doskonałych właściwościach aplikacyjnych, dostępny w strukturze zacieranej - „baranek” oraz drapanej - „kornik”.
Cena 202,95 zł

Tynk mineralny elewacyjny Hydrocon baranek

Mineralny, cienkowarstwowy tynk szlachetny z innowacyjną mieszanką spoiw do wykonywania tynków drapanych typu "baranek". Zapewnia podwyższony stopień naturalnej ochrony elewacji i zapobiega przebarwieniom. Zalecany na systemy ociepleń LOBATHERM.
Cena 147,60 zł

Tynk mineralny elewacyjny Hydrocon kornik

Mineralny, cienkowarstwowy tynk szlachetny z innowacyjna mieszanka spoiw do wykonywania cienkowarstwoych tynków rowkowanych typu "kornik". Zapewnia podwyższony stopien naturalnej ochrony elewacji i zapobiega przebarwieniom.
Cena 147,60 zł

Tynk mineralny elewacyjny RolTynk

do ręcznego wykonywania dekoracyjnych, pocienionych wypraw tynkarskich na równych i stabilnych mineralnych tynkach podkładowych, płytach gipsowo-kartonowych i gipsowo-włóknowych. Nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Cena 137,15 zł

Tynk mineralny elewacyny Efs

Szlachetny tynk mineralny drobnoziarnisty, przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych ”gładkich” wypraw tynkarskich. Zalecany do systemów ociepleń quick-mix LOBATHERM. Stosowany na zewnątrz i do wnętrz. Nadaje się do nanoszenia maszynowego.
Cena 121,28 zł

Tynk mineralny elewacyjny Mrs kornik

Szlachetny tynk mineralny o strukturze "kornika". Przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Zalecany do systemów ociepleń quick-mix LOBATHERM. Nadaje się do nanoszenia maszynowego.
Cena 121,28 zł

GBS 1,5mm tynk polimerowo-mineralny baranek 30kg

Tynk polimerowo-mineralny do wykonywania metodą natryskowa struktur typu baranek. Przeznaczony do stosowania w systemie ociepleń stropów LOBATHERM G BS. Kolor snieżnobiały. Do stosowania na zewnątrz i do wnętrz.
Cena 108,24 zł

Tynk mineralny elewacyjny Sps baranek

Szlachetny tynk mineralny o strukturze ”baranka”. Przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Zalecany do systemów ociepleń quick-mix LOBATHERM. Nadaje się do nanoszenia maszynowego. Kolor: biały lub barwiony w masie.
Cena 99,63 zł

Capatect MG K15 tynk akustyczny 25kg

Lekki modyfikowany tynk mineralny, na spoiwie wapienno-cementowym o fakturze natryskiwanego baranka na ocieplone spody stropów garaży, piwnic itp., zużycie ok. ok. 2,5 kg/m2.
Cena 98,40 zł

Capatect 139 ML K15 baranek 1,5mm 25kg

Tynk mineralny lekki, dostarczany w stanie suchym, dekoracyjny, o fakturze baranka. Stosowany jako wierzchnia warstwa w systemach ociepleń: Capatect 100, starych tynkach mineralnych, tynkach podkładowych.
Cena 72,26 zł

Tynk mineralny Capatect 2mm baranek 25kg

Tynk mineralny lekki, dostarczany w stanie suchym, gotowy do użycia po zarobieniu wodą, dekoracyjny, o fakturze baranka. Stosowany jako wierzchnia warstwa w systemach ociepleń / na: Capatect 100, Capatect Mineral, Surowym betonie.
Cena 72,26 zł