Tynki gipsowe

Zaprawy tynkarskie przeznaczone do ręcznego i maszynowego nakładania wewnątrz budynków.

Tynki gipsowe tradycyjne

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Tnk gipsowy lekki maszynowy

Tynk gipsowy 651L przeznaczony jest do mechanicznego wykonywania jednowarstwowych wypraw tynkarskich na ścianach i stropach wewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej.
Cena 43,67 zł

Tynk gipsowy 651 maszynowy

Zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki gipsu budowlanego, wypełniaczy mineralnych, wapna hydratyzowanego oraz dodatków modyfikujących. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę tynkarską o wysokiej wydajności tynkowania.
Cena 38,75 zł

Tynk gipsowy maszynowy lekki 30kg

Do maszynowego wykonywania gipsowych, jednowarstwowych wypraw tynkarskich na ścianach i sufitach w pomieszczeniach nienarażonych gładzie, tapety i farby. Minimalna grubość warstwy tynku: 8 mm. Tynk można narzucać również ręcznie.
Cena 36,90 zł

UNORED tynk gipsowy ręczny 25kg

Lekka, bardzo wydajna i elastyczna, gipsowa zaprawa tynkarska o podwyższonej przyczepności, do ręcznego stosowania wewnątrz na wszystkie trudne, np. betonowe oraz pozostałe typowe podłoża budowlane. Łatwa w aplikacji.
Cena 36,90 zł

UnoGold tynk gipsowy ręczny elastyczny 25kg

Elastyczna i wydajna, gipsowa zaprawa tynkarska przeznaczona do ręcznego stosowania wewnątrz na wszystkie typowe podłoża budowlane. Łatwa w obróbce podczas każdego etapu prac. Daje efekt gładkiej powierzchni. Czas obróbki ok. 100 min.
Cena 35,36 zł

Tynk gipsowy ręczny Solaris

Służy do ręcznego wykonywania tynków jednowarstwowych – wewnątrz budynków, w pomieszczeniach o normalnej wilgotności powietrza, także w kuchniach i łazienkach. Zalecany na sufity i ściany z cegieł, bloczków, pustaków i innych materiałów ceramicznych.
Cena 33,92 zł

Tynk gipsowy ręczny 25kg

Do ręcznego wykonywania gipsowych, jednowarstwowych wypraw tynkarskich na ścianach i sufitach w pomieszczeniach nienarażonych na ciągłe zawilgocenie i kondensację pary wodnej. Stanowi bardzo dobry podkład pod okładziny ceramiczne, tynki dekoracyjne.
Cena 33,21 zł

Tynk gipsowy AG maszynowy 30kg

Do maszynowego wykonywania gipsowych, jednowarstwowych wypraw tynkarskich na ścianach i sufitach w pomieszczeniach nienarażonych na ciągłe zawilgocenie i kondensację pary wodnej. Stanowi bardzo dobry podkład pod okładziny ceramiczne, tynki dekoracyjne.
Cena 33,21 zł

Tynk gipsowy maszynowy 30kg

Służy do maszynowego (z wykorzystaniem agregatów tynkarskich) wykonywania wysokiej jakości jednowarstwowych tynków wewnątrz budynków. Doskonale nadaje się do pokrywania ścian oraz sufitów w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach mieszkalnych.
Cena 32,78 zł

Tynk gipsowy ręczny Trg 30kg

Służy do ręcznego wykonywania wysokiej jakości jednowarstwowych tynków wewnątrz budynków. Doskonale nadaje się do pokrywania ścian oraz sufitów w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach mieszkalnych oraz dobrze wentylowanych.
Cena 32,78 zł

Tynk gipsowy ręczny

Ręczny Tynk Gipsowy 650 przeznaczony jest do ręcznego wykonywania jednowarstwowych wypraw tynkarskich na ścianach i stropach wewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej.
Cena 32,96 zł