Tynki cementowo wapienne

Zaprawy tynkarskie przeznaczone do stosowania na chłonne podłoża. Do ręcznego i maszynowego nakładania. Do wnętrz i na zewnątrz. Mrozoodporny.

Tynki cementowo wapienne tradycyjne

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Capatect MG K15 tynk akustyczny 25kg

Lekki modyfikowany tynk mineralny, na spoiwie wapienno-cementowym o fakturze natryskiwanego baranka na ocieplone spody stropów garaży, piwnic itp., zużycie ok. ok. 2,5 kg/m2.
Cena 98,40 zł

Tynk cementowo-wapienny Mls

Cienkowarstwowy tynk cementowo-wapienny, z dodatkiem szkła spienionego, do stosowania jako tynk jednowarstwowy na podłoża bardzo chłonne, takie jak: beton komórkowy oraz cegła wapienno-piaskowa. Do nanoszenia recznego i maszynowego. Stosowany na zewnątrz.
Cena 47,48 zł

MVRUNI Tynk cemen-wapienny lekki 40kg

Uniwersalny tynk dla wszystkich najczęściej spotykanych mineralnych podłoży budowlanych, ściąganych zgrubnie lub zacieranych, stosowany wewnątrz i na zewnątrz. Zalecany do murów z bloczków gazobetonowych (np. Ytong).
Cena 39,85 zł

Tynk cementowo-wapienny Mlc

Cienkowarstwowy, lekki tynk cementowo-wapienny, wewnętrzny. Do stosowania jako tynk jednowarstwowy na podłoża bardzo chłonne, takie jak: beton komórkowy oraz cegła wapienno-piaskowa. Do nanoszenia recznego oraz maszynowego. Stosowany do wnętrz.
Cena 37,52 zł

K 13 cementowo-wapienny tynk wygładzający 25kg

Do szpachlowania, filcowania scian i sufitów w celu uzyskania gładkich powierzchni. Do szpachlowania nierównosci i małych ubytków w tynkach wewnętrznych i zewnętrznych. Nadaje się do wygładzania szorstkiego betonu. Charakteryzuje się wysoka przyczepnośćią
Cena 37,52 zł

Tynk wapienno-cementowy lekki 30kg

AT 315 do maszynowego wykonywania białych, zewnętrznych i wewnętrznych wypraw tynkarskich o powierzchni kategorii III i wytrzymałości na ściskanie kategorii CS II, na ścianach i sufitach niezależnie od wilgotności pomieszczeń.
Cena 36,53 zł

AT tynk wapienno-cementowy lekki biały 30kg

Do maszynowego wykonywania białych, wewnętrznych wypraw tynkarskich o powierzchni kategorii III i wytrzymałości na ściskanie kategorii CS II, na ścianach i sufitach niezależnie od wilgotności pomieszczeń.
Cena 33,21 zł

AT tynk wapienno-cementowy biały 30kg

Uziarnienie do 1,0 mm. Szczególnie polecany do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach sanitarnych ze względu na odporność na zagrzybianie. Zalecana grubość warstwy tynku: od 10 do 25 mm. Tynk można narzucać również ręcznie.
Cena 33,21 zł

Tynk cementowo-wapienny 511L

Uniwersalna drobnoziarnista biała zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiw mineralnych, wypełniaczy mineralnych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe.
Cena 31,24 zł

Tynk wapienno-cementowy lekki szary 30kg

AT 316 do maszynowego wykonywania zewnętrznych i wewnętrznych wypraw tynkarskich o powierzchni kategorii III i wytrzymałości na ściskanie kategorii CS II, na ścianach i sufitach niezależnie od wilgotności pomieszczeń.
Cena 29,52 zł

Tynk cementowo-wapienny zewnętrzny 40kg

Fabrycznie przygotowana, sucha, cementowo-wapienna mieszanka tynkarska do nakładania maszynowego. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Tynk cementowo-wapienny zewnętrzny maszynowy MPA 35.
Cena 28,54 zł

Lekki tynk cementowo-wapienny 30kg

Lekki i wydajny tynk maszynowy cementowo-wapienny na bazie perlitu. Otwarty dyfuzyjnie, czysto mineralny. Na sciany i sufity / na podłoża murowane i mineralne. Łatwy w obróbce i przyjazny w stosowaniu. Do wykonywania tynków wewnętrznych.
Cena 27,31 zł