Taśmy

Taśmy budowlane do połączeń płyt w systemach suchej zabudowy. Rozwiązań do uszczelniania wełny mineralnej. Akustyczne do połączeń płyt wygłuszających. Dylatacyjne do bezpiecznego i trwałego wykonywania posadzek.

Taśmy budowlane ułatwiają pracę i poprawiają estetykę

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Taśma uszczelniająca do bitumów 30mb

Elastyczna, wzmocniona taśma uszczelniajaca do wklejania w bitumiczne powłoki izolacyjne quick-mix. Do uszczelniania szczelin dylatacyjnych. Szerokość 180 mm. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Cena 1 599,00 zł

Taśma klejąca zamykająca-flizelinowa SoproThene A

Samoprzylepna, przykrywająca rysy, uniwersalna taśma uszczelniająca na bazie butylo-kauczukowej, stosowana w kombinacji z samoprzylepną izolacją bitumiczną SoproThene 878, do zamykania górnej pionowej krawędzi i poziomych krawędzi uszczelnianych
Cena 701,10 zł

Taśma uszczelniająca Strap

Taśma uszczelniająca do zbrojenia warstwy izolacji podpłytkowej w strefie naroży wewnętrznych i zewnętrznych narażonych na szczególne obciążenia mechaniczne lub podlegające przemieszczeniom. Zapewnia szczelność izolacji.
Cena 498,15 zł

Taśma uszczelniająca Aeb

Taśma uszczelniająca, dwustronnie pokryta specjalną powłoką z flizeliny do pewnego, elastycznego i wodoszczelnego uszczelnienia szczelin dylatacyjnych i złączeniowych.
Cena 479,70 zł

Taśma butylowa ALPOL TB 100 30mb

Samoprzylepna taśma z tworzywa sztucznego przeznaczona do elastycznego łączenia i uszczelniania różnych materiałów w budownictwie, np. obróbek blacharskich z izolacją podpłytkową, połączeń obróbek dachowych z pokryciem dachu, itp.
Cena 479,70 zł

Taśma hydroizolacyjna

Służy do wzmacniania elastycznych powłok wodoszczelnych Greinplast IC w miejscach połączeń powierzchni pionowych z poziomymi, krawędzi oraz szczelin dylatacyjnych itp. Może być stosowana na podłogach i na ścianach, wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.
Cena 463,69 zł

Taśma uszczelniająca

Taśmy przeznaczone do zabezpieczania przed przenikaniem wody i wilgoci. W połączeniu z płynną folią FOLBIT 800, zaprawą uszczelniającą BUDOSZCZEL-H 810 lub dwuskładnikową zaprawą uszczelniającą AQUASZCZEL 820 służą do wykonywania uszczelnień łazienek.
Cena 461,25 zł

Taśma uszczelniająca Cl152

Do wzmacniania elastycznych powłok wodoszczelnych Ceresit CL 50, CL 51, CR 166 w miejscach połączeń powierzchni pionowych z poziomymi, krawędzi, szczelin dylatacyjnych itp. Zapewnia uzyskiwanie wodoszczelnych warstw pod okładzinami z płytek ceramicznych.
Cena 450,73 zł

Taśma izolacyjna hydroband 50mb

WTS-HB-50 Stanowi kompletny ZESTAW ŁAZIENKOWY do uszczelnienia brodzika, kabin pryszniczowych. W jego skład wchodzą: 7 mb taśmy uszczelniającej ATLAS HYDROBAND – taśma o szerokości 120 mm do krawędzi ścian.
Cena 438,50 zł

Taśma uszczelniająca poliester Dbf

Taśma uszczelniająca obustronnie pokryta fizeliną polipropylenową zwiekszającą przyczepność do mineralnych oraz dyspersyjnych powłok izolacyjnych. Przeznaczona do wklejania w powłoki izolacyjne w narożach pomieszczeń, na styku ściany i posadzki.
Cena 369,00 zł

Dwustronna taśma klejąca 100mm 15m

Dwustronna, samoprzylepna, wytrzymała na zrywanie, zespalająca rysy taśma klejąca, wykonana z silnie klejącej kauczukowo- bitumicznej masy, stosowana do przykrywania styków oraz wykonania zakładek z samoprzylepnej izolacji bitumicznej SoproThene 878.
Cena 341,94 zł

Taśma uszczelniająca fizelinowa 50 m

uszczelnień dylatacji i odkształcalnych spoin w okładzinach z płytek ceramicznych w pomieszczeniach mokrych. Szczególnie zalecana do uszczelniania połączeń ściany z posadzką oraz dylatacji w budownictwie mieszkaniowym np. w łazienkach, kuchniach.
Cena 271,58 zł