Szpachle

Szpachle, gładzie, gipsy i zaprawy wyrównawcze do uzupełniania nierówności i napraw uszkodzonych elementów.

Szpachle do uzupełniania i napraw nierówności

Jest 117 produktów.

Pokazano 1-12 z 117 pozycji

RSA 2K dwukomponentowa masa szpachl 6kg

Dwuskładnikowa elastyczna masa szpachlowa na bazie spoiw hydraulicznych i żywic akrylowych, przeznaczona do mostkowania pęknięć elewacji oraz do szpachlowania otwartych rys w ścianach zewnętrznych budynków.
Cena 585,90 zł

Szpachla epoksydowa Ee

Nie zawierająca rozpuszczalników, pigmentowana, dwuskładnikowa, szybkowiążąca zaprawa na bazie żywicy epoksydowej. Wytrzymała na ściskanie, zginanie i odrywanie.
Cena 361,62 zł

Masa szpachlowa CarbonSpachtel

Capatect CarbonSpachtel jest gotową do użycia, zbrojoną wewnętrznie włóknem węglowym, wysoce odporną na uderzenia masą szpachlową do wykonywania warstw zbrojonych w systemach ociepleniowych Capatect Carbon na styropianie.
Cena 285,98 zł

CARBONIT masa szpachlowa 25kg

Dwuskładnikowa, wzmocniona włóknami węglowymi masa szpachlowa do wykonywania wysoce odpornej na uderzenia warstwy zbrojonej w strefie cokołu, zużycie ok. 13,5 kg/m2 przy zalecanej grubości warstwy 8 mm (ok. 1,7 kg/m2/mm), odporność na uderzenie > 60 J.
Cena 279,83 zł

Szpachla silikonowa Armasil Ms

Gotowa masa szpachlowa na bazie żywic silikonowych, do renowacji spękanych ścian zewnętrznych budynków. do ręcznego wykonywania elastycznej warstwy zbrojonej siatką z włókien szklanych.
Cena 255,23 zł

Masa szpachlowa polikrzemianowa Novalit Ms

Gotowa do użycia masa szpachlowa na bazie specjalnie modyfikowanego szkła potasowego wytwarzana wg innowacyjnej technologii polikrzemianowej, przeznaczona do renowacji spękanych ścian zewnętrznych budynków. Służy do ręcznego wykonywania warstwy zbrojonej.
Cena 224,48 zł

Capatect ZF 699 masa szpachlowa 20kg

Gotowa do użycia, wzmocniona włóknami, dyspersyjna, bezcementowa, lekka masa szpachlowa do wykonywania warstw zbrojonych siatką, ok. 1,2 kg/m2 na mm grubości warstwy.
Cena 204,18 zł

Disbocret 506 cementowa szpachlówka 25kg

Modyfikowana, cementowa szpachlówka do miejscowego i całopowierzchniowego szpachlowania betonu oraz wypełniania ubytków, porów, kawern w betonie – także metodą natrysku. Grubość warstwy do 3 mm – możliwość ściągania „do zera”, uziarnienie 0,2 mm.
Cena 202,95 zł

Szpachla Uniflott Jaworzno

Knauf Uniflott jest sypkim materiałem, opartym na bazie specjalnych gipsów, ulepszonym dodatkami tworzyw sztucznych i wypełniaczy. Poza tym zaprawa Uniflott charakteryzuje się: możliwością uzyskania jednolitej masy, dobrą przyczepnością
Cena 166,36 zł

Szpachla do betonu Bs

Stabilna, cementowa, drobnoziarnista, szara, szybkowiążąca masa szpachlowa do wygładzania, naprawiania i nakładania powłok na powierzchnie podłóg, ścian i sufitów z betonu.
Cena 145,14 zł

Podkład do napraw podłoży Floor 4040

Do szpachlowania cienką warstwą podłoży przed układaniem posadzki, wykonywania związanych z podłożem bardzo szybko twardniejących i wysychających podkładów pod cienkie i grube wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, linoleum, płytki ceramiczne, kamienne
Cena 137,15 zł

Szpachla gotowa akrylowa biała 12kg

Pozwala na uzyskanie dowolnej struktury, również niepowtarzalnej nierównej i niezbyt gładkiej. W połączeniu z Optodecor Lazurin tworzy niepowtarzalne faktury ścian.
Cena 125,46 zł