Sucha zabudowa

Kategoria zawiera elementy niezbędne do zrealizowania najbardziej wymagającego projektu suchej zabudowy.

Sucha zabudowa to projekt budowlany wymagający rozwiązań

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Płyta izolacyjna z włókien poliestrowych

Płyty z włókien poliestrowych, na bazie żywic syntetycznych, prasowane i kaszerowane flizeliną, do izolacji akustycznej i termicznej w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i z kamieni naturalnych.
Cena 1 123,61 zł

Płyta gipsowa z powłoką ołowianą

Jest to płyta gipsowa wzmocniona dodatkowo powłoką ołowianą, dzięki czemu posiada właściwości ochrony przed promieniowaniem. Przeznaczona jest ona do stosowania w pracowniach rentgenowskich, w przychodniach lekarskich i szpitalach.
Cena 430,44 zł

Płyta akustyczna

Płyty Cleaneo Akustik to płyty gipsowe, których powierzchnia jest perforowana lub ponacinana – (wielkoformatowa) - zazwyczaj o ściętych 4 krawędziach lub 2 podłużnych krawędziach półokrągłych i dwóch poprzecznych fazowanych.
Cena 225,09 zł

Płyta cementowa AquaPanel Indoor

Płyta cementowa AQUAPANEL Indoor stanowi solidne i trwałe podłoże pod płytki do zabudowy wewnętrznej. Można ją stosować w wilgotnych oraz mokrych pomieszczeniach jako okładzinę ścian i sufitów. Nośnik płytek do pomieszczeń mokrych i wilgotnych.
Cena 212,18 zł

Płyta cementowa AquaPanel Outdoor

Płyta cementowa AQUAPANEL Outdoor stanowi solidne podłoże, które wytrzymuje ekstremalne warunki pogodowe. Można ją stosować do wykonywania zewnętrznych ścian, sufitów i podbitek oraz do renowacji fasad. Może zastąpić cegłę i konstrukcje z
Cena 212,18 zł

Płyta Fireboard

Płyty Fireboard używane są do wykonywania okładzin ścian i sufitów, ścian działowych i sufitów podwieszanych, ścian szachtowych, okładzin słupów i dźwigarów konstrukcyjnych oraz kanałów instalacyjnych i wentylacyjnych w miejscach.
Cena 191,14 zł

Płyta Silentboard

Płyta Silentboard dzięki zmodyfikowanemu rdzeniowi gipsowemu wykazuje najlepsze właściwości izolacyjności akustycznej. Płyta ma uniwersalne zastosowanie w nowym budownictwie, istniejących budynkach, modernizacji i tworzeniu zamkniętych systemów.
Cena 131,73 zł

Płyta Brio

Jastrych Brio jest odpowiedzią na różnorodne wymagania takie jak wytrzymałość, ogniochronność i dźwiękochłonność. Zarówno w hotelach, szkołach, czy kinach, jak również domach towarowych, czy pomieszczeniach wystawowych.
Cena 96,31 zł

Płyta Piano

Płyta Piano jest przeznaczona głównie do wykonania ścian w pomieszczeniach, gdzie podwyższone są wymagania izolacyjności akustycznej. Płyty Piano produkowane są zarówno jako płyty A/GKB jak i płyty ogniochronne F/GKF.
Cena 79,70 zł

Płyta AquaPanel Floor

Stanowi stabilny suchy jastrych, wykonany z cementu. Nadaje się do różnego rodzaju konstrukcji podłóg we wnętrzu budynku. Nadaje się do stosowania w obszarach suchych i mokrych, w budynkach uzyteczności publicznej.
Cena 74,29 zł

Płyta impregnowana ogniochronna Hf

Płyty ogniochronne impregnowane (FH2/GKFI). Zastosowanie płyt FH2/GKFI jest podobne, jak w przypadku płyt F/GKF, z tym jednak, że stosuje się je w pomieszczeniach wilgotnych, tj. łazienkach, kabinach prysznicowych, zarówno w mieszkaniach jak i budynkach.
Cena 54,37 zł

Płyta impregnowana Ha

Zastosowanie płyt H2 / GKBI jest podobne, jak w przypadku płyt A / GKB, z tym jednak, że stosuje się je w pomieszczeniach o powyższonej wilgotności powietrza, tj. w łazienkach, kabinach prysznicowych zarówno w mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności.
Cena 47,17 zł