Środki czyszczące

Środki do mycia zabrudzeń, dezynfekcji, konserwacji powierzchni budowlanych i okładzin. Preparaty do usuwania alg, grzybów i porostów.

Środki czyszczące do zastosowań w budownictwie

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

SANIERLOSUNG Płyn do usuwania grzybów 10kg

Renowacyjny roztwór Baumit SanierLösung przeznaczony jest do zwalczania grzybów i alg na ścianach oraz elewacjach. Ten mineralny produkt składa się z wody, poczwórnego związku amonu oraz pochodnych izotiazolu.
Cena 264,45 zł

Koncentrat do usuwania zanieczyszczeń 5l

Zapewnia umycie i odtłuszczenie mocno zabrudzonych elewacji budynków wykonanych w techno-logii ETICS, wykończonych cienkowarstwowymi tynka-mi: mineralnymi, akrylowymi, silikatowymi, silikono-wymi, silikatowo-silikonowymi, w technologiach tradycyjnych.
Cena 256,82 zł

Preparat do zmywania fug epoksydowych Eah

Preparat ułatwiający zmywanie i powierzchniową obróbkę epoksydowych mas do spoinowania oraz czyszczenie narzędzi. W pomieszczeniach i na zewnątrz. Koncentrat. Stosowany jako dodatek do wody. Zmniejsza możliwość zabrudzenia płytek.
Cena 245,39 zł

Środek czyszczący do glazury terakoty cegły Kse

Gotowy do użycia środek czyszczący do usuwania wykwitów wapiennych i cementowych z glazury, terakoty, cegły klinkierowej, betonu. Stosowany na zewnątrz i do wnętrz. Kolor: bezbarwny.
Cena 202,95 zł

Czyścik do cegieł i płytek

Do usuwania wykwitów solnych z cegieł i płytek klinkierowych, gresowych, glazury i terakoty oraz kostki brukowej. Preparat nadaje się również do usuwania pozostałości zapraw cementowych i wapiennych oraz rdzy, plam oleju, tłuszczu, smarów i nikotyny.
Cena 172,20 zł

Środek do czyszczenia fug epoksydowych

Środek do czyszczenia płytek po spoinowaniu fugami epoksydowymi. Do usuwania z płytek ceramicznych wyschniętych i stwardniałych resztek fug epoksydowych. Pozostałości te mogą być usuwane nawet po kilku dniach. W pomieszczeniach i na zewnątrz.
Cena 159,90 zł

Preparat do usuwania zabrudzeń mineralnych

Służy do usuwania pozostałości cementu, zapraw budowlanych, klejów do glazury, rdzawych zacieków, osadów mineralnych z powierzchni betonowych, ceramicznych i stalowych. Bardzo dobrze usuwa także wykwity i złogi wapienne.
Cena 153,53 zł

Preparat do usuwania zabrudzeń polimerowych

Służy do usuwania trudnych zabrudzeń z farb i tynków akrylowych, silikonowych, tłuszczy, olejów, sadzy, żywic i zabrudzeń komunikacyjnych z różnych powierzchni. Preparat skutecznie myje również smary, błoto, kurz, smołę, resztki asfaltu.
Cena 146,87 zł

ALGO STOP do mycia konserwacj elewacji 4kg

Uniwersalny i skuteczny środek do mycia i konserwacji elewacji. Służy do mycia i usuwania grzybów, glonów, porostów i mchów z powierzchni elewacji budynków. Dzieki swojemu składowi skutecznie zwalcza wiekszość mikroorganizmów wystepujących w budownictwie.
Cena 134,07 zł

LOBAXIN-S środek do zabezpieczania murów 10l

środek do zabezpieczania powierzchni przed powstawaniem i rozwojem grzybów, plesni i glonów. Nie zawiera cieżkich metali i fenoli. Gotowy do użytku. Stosowany na zewnątrz.
Cena 109,47 zł

Elewacid preparat biobójczy 5 l

Preparat biobójczy o szerokim spektrum działania, stosowany w celu konserwacji i ochrony wyrobów kamieniarskich, konstrukcji murowanych lub materiałów budowlanych innych niż drewno, chroniący je przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów.
Cena 107,13 zł

Intensywny koncentrat czyszczący 1l

Nie zawierający, fosforanów i rozpuszczalników środek czyszczący do różnego rodzaju zabrudzeń na ceramicznych okładzinach, metalach, wszelkiego rodzaju tworzywach sztucznych itp.
Cena 97,17 zł