Silomaty

Silomaty mają za zadanie tłoczyć suchą zaprawę bezpośrednio z silosa do mieszarki. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i bezpyłowy. Współpracują z każdym rodzajem zbiornika.

Silomaty tłoczą suchą zaprawę bezpośrednio z silosa do mieszarki

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Silomat Trans Plus bag

Silomat Trans Plus bag. Wlec worki to było kiedyś – teraz pneumatyczne urządzenie PFT SILOMAT trans plus bag przejmuje całkowicie automatyczne i bezpyłowe tłoczenie zapraw do miejsca zastosowana. Budowa jest nierentowna do dostawy silosów.
Cena 46 014,30 zł

Silomat Trans Plus 140

Silomat Trans Plus 140. Obsługę i transport urządzenia SILOMAT ułatwia wiele udogodnień, np. wbudowane nakładki do wózka widłowego i rozkładane uchwyty do przenoszenia. Może być podłączony do każdego rodzaju silosa.
Cena 40 494,28 zł

Silomat Trans Plus 100

Silomat Trans Plus 100 to wolnospadowe urządzenie tłoczące Pft przenosi w sposób w pełni zautomatyzowany i bez emisji pyłu suche zaprawy do pompy mieszającej lub mieszarki przepływowej.
Cena 39 158,28 zł

Silomat do podawania mieszanki z silosa

Silomat do podawania mieszanki z silosa (pneumatyczny system przesyłowy) jest zautomatyzowanym urządzeniem do podawania suchej mieszanki tynkarskiej z silosu do agregatu tynkarskiego.
Cena 34 440,00 zł

Silomat Trans Plus light

Silomat Trans Plus light to połączenie atrakcyjnego wzornictwa z wysoką wydajnością. Obsługę i transport urządzenia SILOMAT ułatwiają liczne udogodnienia, np. wbudowane nakładki do wozka widłowego i rozkładane uchwyty do przenoszenia.
Cena 33 109,14 zł