Silikony

Masy uszczelniające i silikony sanitarne budowlane do uszczelniania łączeń płaszczyzn

Silikony budowlane do uszczelniania połączeń

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Silikon do kamieni naturalnych

Neutralnie sieciujący niezawierający oksymów silikonowy materiał. Uszczelniający do elastycznego wypełniania spoin łączących i dylatacyjnych. Do wszystkich rodzajów kamieni naturalnych i płyt betonowych. Hamuje rozwój grzybów. Wysoka przyczepność.
Cena 59,04 zł

Uszczelniacz poliuretanowy Cs29

Jednoskładnikowy, niskomodułowy, trwale elastyczny uszczelniacz poliuretanowy. Ceresit CS 29 jest jednoskładnikowym poliuretanowym uszczelniaczem. Tworzy on wypełnienie odporne na różne warunki atmosferyczne
Cena 44,16 zł

Silikon sanitarny

Sieciujący kwasem octowym kauczuk silikonowy bez oksymów do uszczelniania i elastycznego wypełniania spoin łączących i dylatacyjnych w obszarach sanitarnych, jak również na balkonach i tarasach. Do basenów zastosować dodatkowo podkład Sopro UW 025.
Cena 34,44 zł

Silikon sanitarny Artis

Przeznaczony jest do wewnątrz i na zewnątrz budynków, do łazienek, kuchni, łaźni, pralni, korytarzy, na schody, tarasy, balkony i elewacje. Zalecany do uszczelniania krawędzi styku okładziny i wyposażenia pomieszczenia, wykonywanie spoin dylatacyjnych.
Cena 31,43 zł

BAUMACOLSILIKON silikon

Wypełniacz silikonowy Baumacol Silikon. Bezrozpuszczalnikowa, jednoskładnikowa, odporna na działanie UV, trwale elastyczna masa silikonowa do wypełniania szczelin pomiędzy płytkami ceramicznymi a innymi materiałami wykończeniowymi jak wanny, umywalki.
Cena 27,68 zł

Silikon sanitarny Elite 4-25 mm

Do wypełniania fug o szerokości od 4 do 25 mm pomiędzy okładzinami ceramicznymi w pomieszczeniach sanitarnych, np. łazienkach, kuchniach, kabinach prysznicowych, natryskach, pralniach oraz w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.
Cena 26,57 zł

SilTon S silikon sanitarny

Przeznaczony do wewnątrz i na zewnątrz budynków, do łazienek, kuchni, łaźni, pralni, korytarzy, na schody, tarasy, balkony i elewacje. Zalecany do uszczelniania krawędzi styku okładziny i wyposażenia pomieszczenia, wykonywania spoin dylatacyjnych.
Cena 26,09 zł

Uszczelniacz dekarski specjalistyczny Cs Ft

Jest jednoskładnikowym, trwale elastycznym uszczelniaczem dekarskim, charakteryzującym się bardzo dobrą przyczepnością do większości powierzchni budowlanych, pokryć dachowych, rynien i obróbek blacharskich w tym również wilgotnych.
Cena 26,01 zł

Silikon uszczelniający SiliKolor

Gotowa do stosowania masa uszczelniająca, trwale elastyczna, produkowana jako mieszanina żywicy silikonowej, kauczuku syntetycznego, wypełniaczy i modyfikatorów. Łatwa w użyciu i obróbce, nie zawiera rozpuszczalników organicznych.
Cena 25,09 zł

Silicon sanitarny Color Silicon

Jednoskładnikowy, szybko utwardzalny silikon sanitarny, do wypełniania spoin wewnątrz i na zewnątrz budynków. Gotowy do użycia, w 30 kolorach. Odporny na powstawanie pleśni, grzybów i glonów oraz na duże różnice temperatur i promieniowanie UV.
Cena 25,09 zł

CS125 silikon sanitarny biały 280ml

Do wypełniania spoin między płytkami ceramicznymi i szczelin przy urządzeniach sanitarnych w kuchniach, łazienkach a także na zewnątrz budynków. Umożliwia kontakt z wodą już po 2 godzinach.
Cena 22,82 zł

Silikon sanitarny Cs25

W kolorach odpowiadającym kolorom spoin Ceresit CE 33 Super, CE 40 aquastatic i CE 43 Grand'Elit. zawiera substancje grzybobójcze posiada Atest PZH na kontakt z wodą pitną. Odporny na warunki atmosferyczne. Odporny na działanie wody
Cena 18,57 zł