Profile

Profile do bezpiecznego i estetycznego wykończenia balkonów i tarasów. Listwy i narożniki do suchej zabudowy. Profile dylatacyjne i cokołowe do systemów ociepleń.

Profile do zastosowania w budownictwie

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Profil tarasowo-balkonowy Ptw

Profil tarasowy. Profile przystosowane do systemu drenażowego. W opakowaniu "szablon montażowy” do wykonywania wgłębienia na profil w warstwie jastrychu lub szpachl.
Cena 934,80 zł

Profil tarasowo-balkonowy Pt

Profil tarasowo-balkonowy o długości 200 cm. Możliwość montażu rynny. W opakowaniu "szablon montażowy” do wykonywania wgłębienia na profil w warstwie jastrychu lub szpachli.
Cena 590,40 zł

Listwa do krawędzi z rynną 2m

Aluminiowa listwa pokryta powłoką poliestrową w kolorze szarym (RAL 7037), grafitowym (RAL 7024) lub brązowym (RAL 8019), przeznaczona do wykonywania obróbek prostych krawędzi tarasów i balkonów z zastosowaniem membrany drenażowej ALPOL MT 50 i rynien.
Cena 332,10 zł

Listwa do krawędzi 2m

Aluminiowa listwa pokryta powłoką poliestrową w kolorze szarym (RAL 7037), grafitowym (RAL 7024) lub brązowym (RAL 8019), do wykonywania obróbek prostych krawędzi tarasów i balkonów.
Cena 221,40 zł

Samoprzylepny profil dylatacyjny brzegowa 50mb

PDF Zabezpieczają i dylatują szczególne miejsca ocieplanej elewacji. Wzmacniają narożniki ocieplanych elewacji oraz wszelkiego rodzaju krawędzie elementów betonowych i żelbetowych, np. naprawianych w systemie ATLAS BETONER.
Cena 186,35 zł

Samoprzylepny profil dylatacyjny pośredni 50mb

PD Zabezpieczają i dylatują szczególne miejsca ocieplanej elewacji. Wzmacniają narożniki ocieplanych elewacji oraz wszelkiego rodzaju krawędzie elementów betonowych i żelbetowych, np. naprawianych w systemie ATLAS BETONER.
Cena 91,02 zł

Profil dylatacyjny narożny 40 mm

Profile z PCW oklejone siatką szklaną połączone specjalną elastyczną taśmą przeznaczone są do wykonywania dylatacji narożnych (kątowych) na elewacjach budynków.
Cena 88,07 zł

Listwa cokołowa aluminiowa Lc

Listwa cokołowa aluminiowa. Do mocowania w strefie cokołowej systemu ociepleń w celu uszczelnienia i zabezpieczenia strefy cokołowej przed wnikaniem wody rozbryzgowej. Grubość blachy profilu: 0,9mm.
Cena 45,39 zł

Odbojnik przyścienny Op

Odbojnik z tworzywa sztucznego (szary, grafitowy lub brązowy) stanowiący zakończenie listew krawędziowych ALPOL LKR 50 (w miejscu styku z elewacją). Wyprofilowanie odbojnika umożliwia odprowadzenie wody spływającej z tarasu lub balkonu od elewacji budynku
Cena 30,63 zł

Listwa kapinosowa uniwersalna z siatką 2,5m

Uniwersalna do zabezpieczania poziomych krawędzi elewacji, takich jak nadproża i dolne krawędzie płyt balkonowych, przed wnikaniem wody opadowej spływającej po powierzchni ścian.
Cena 31,37 zł

Listwa kapinosowa z okapnikiem i siatką

Profile z PCW oklejone siatką z włókna szklanego dzięki specjalnej budowie powodują urywanie się wody opadowej i zabezpieczają ściany przed zaciekaniem. Połączenie siatki z okapnikiem zapewnia trwałe i elastyczne wykonanie poziomych krawędzi elewacji.
Cena 30,26 zł

Profil cokołowy startowy

Dostosowany do grubości styropianu lub wełny mineralnej w systemach ocieplania ścian, stanowi osłonę dolnej krawędzi materiału termoizolacyjnego. Wykonany z perforowanej blachy aluminiowej i odporny na korozję. Mocowany do ścian przy użyciu kołków.
Cena 26,32 zł