Posadzki

Produkty do renowacji i wykonywania kompletnych posadzek. Gotowe zaprawy w postaci suchej mieszanki do zalania wodą. Żywice i lakiery epoksydowe do barwnego i trwałego wykończenia posadzek.

Posadzki do renowacji i wykonywania kompletnych okładzin

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-12 z 74 pozycji

Posadzka epoksydowa Cf37

Jest dwuskładnikową, epoksydowo-mineralną, barwioną masą posadzkową. Służy do wykonywania trwałych i łatwych do utrzymania w czystości posadzek w garażach, wielopoziomowych parkingach, halach produkcyjnych.
Cena 1 089,72 zł

Wylewka anhydrytowa FE 50 LUZ 1 tona silos

Płynny jastrych Knauf FE 50 Largo to idealny jastrych do domów jednorodzinnych, szeregowych, wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych i biurowych. Ze względu na wysokie parametry wytrzymałościowe, płynną konsystencję oraz wysoki współczynnik.
Cena 738,00 zł

Szpachla epoksydowa Ee

Nie zawierająca rozpuszczalników, pigmentowana, dwuskładnikowa, szybkowiążąca zaprawa na bazie żywicy epoksydowej. Wytrzymała na ściskanie, zginanie i odrywanie.
Cena 361,62 zł

Szpachla do podłoży drewnianych Fas

Samopoziomująca, szybkowiążąca, cementowa, wzmocniona włóknami, elastyczna, rozpływna masa szpachlowa do wyrównywania drewnianych i mineralnych podłoży, szczególnie przy renowacji i modernizacji. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
Cena 238,62 zł

Szpachla samopoziomująca SoproDur Hf-S

Wysokowytrzymała cementowa samopoziomująca, także do nanoszenia pompą, szybkowiążąca, ­masa szpachlowa do wytwarzania ­powierzchni użytkowych, np. w warsztatach, halach fabrycznych, magazynach, garażach, piwnicach, balkonach, tarasach itp.
Cena 195,57 zł

Podkład do napraw podłoży Floor 4040

Do szpachlowania cienką warstwą podłoży przed układaniem posadzki, wykonywania związanych z podłożem bardzo szybko twardniejących i wysychających podkładów pod cienkie i grube wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, linoleum, płytki ceramiczne, kamienne
Cena 137,15 zł

Podkład podłogowy samopoziomujący Floor 4320

Błyskawiczny, samopoziomujący podkład podłogowy wzmocniony włóknem, cementowy, w formie suchej mieszanki, gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Do stosowania wewnątrz budynków. Wyrób zgodny z PN-EN 13813; modyfikowany polimerami; CT-C30-F7.
Cena 120,23 zł

Zaprawa do jastrychów Rapidur M1 szybkowiążąca

Ulepszona tworzywem sztucznym, gotowa, sucha zaprawa do wytwarzania szybkowiążących i szybko dojrzewających ­jastrychów cementowych. Do jastrychów ogrzewanych, zespolonych, pływających i jastrychów na warstwie oddzielającej.
Cena 116,85 zł

Szpachla samopoziomująca 2-25mm 25kg

Samopoziomująca 2 - 25 mm, szybkowiążąca cementowa, także do nanoszenia pompą, masa szpachlowa do podłóg, do wyrównywania­ podłoży mineralnych oraz wytwarzania płaskich i gładkich powierzchni, przygotowanych pod wszelkiego rodzaju okładziny jak płyty.
Cena 107,01 zł

Zaprawa samopoziomująca Cn76

Samoczynnie wygładzająca się zaprawa do wylewania silnie obciążonych posadzek oraz do wyrównywania podkładów pod posadzki w zakresie od 4 do 50 mm. Ruch pieszy po 3 godzinach.
Cena 102,46 zł

ESB szybkowiążące spoiwo do jastrychów 25kg

Szybkowiażace spoiwo cementowe do wykonywania szybkotwardniejacych i wczesnie obciażalnych jastrychów zwiazanych z podłożem, pływajacych, jastrychów grzewczych itp. Kompensujace powstawanie rys i pekniec/ zbrojone włóknem.
Cena 95,69 zł

Mostek szczepny czerwony 25kg

Mineralna, modyfikowana polimerami zaprawa do wykonywania tzw. warstwy sczepnej na podłożach mineralnych przed ułożeniem podkładów podłogowych. Do układania na jastrychach cementowych i anhydrytowych, posadzkach lastrykowych, posadzkach betonowych, staryc
Cena 94,10 zł