Otuliny

Otuliny zabezpieczone są przed rozwojem grzybów i pleśni aby przez lata mogły zabezpieczać instalacje

Otuliny służą do izolacji termicznej specjalistycznych instalacji

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Alu Stucco Maty z pianki Pe

Alu Stucco Maty z pianki Pe. Uniwersalna mata ze spienionego polietylenu w kolorze szarym, z mocnym naturalnym naskórkiem. Dostępna jest również w wersji samoprzylepnej
Cena 8 316,40 zł

St Al Clad płaszcz zewnętrzny

K-FLEX ST AL CLAD chroni zewnętrzną izolację. Aluminiowy płaszcz odporny jest na działanie czynników zewnętrznych takich jak: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, czynniki mechaniczne. Zakładka samoprzylepna ułatwia montaż.
Cena 2 868,25 zł

St Al Clad mata

Mata składająca się z warstwy syntetycznego, spienionego kauczuku K-FLEX ST wykazującego wysoką odporność na wilgoć i wysokie temperatury oraz zewnętrznego kompozytowego płaszcza ochronnego odpornego na działanie czynników zewnętrznych.
Cena 2 614,51 zł

Floor 4955 mata izolacji akustycznej podłóg

Mata do izolacji akustycznej podłóg Floor 4955 do cienkowarstwowej izolacji akustycznej podłóg. Umożliwia znaczą poprawę izolacyjności akustycznej podłóg, przy zachowaniu niewielkiej grubości kompletnego rozwiązania systemowego
Cena 1 083,38 zł

Flexalen Sl końcówka gumowa

Pół - elastyczny i w pełni zgrzewalny system rur preizolowanych do ogrzewania, chłodzenia i wody użytkowej. Najbezpieczniejszy wybór dzięki połączeniom zgrzewanym, jednorodny system dla zwiększenia niezawodności.
Cena 853,73 zł

Ph930 płyta fenolowa

Płyty izolacyjne służą do ocieplania budynków w złożonych systemach izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (metoda ETICS). Do zastosowania na elewacjach budynków nowo budowanych oraz remontowanych.
Cena 796,24 zł

St Al Clad taśma samoprzylepna

AL CLAD to samoprzylepna, przeciwkondensacyjna taśma ze spienionego kauczuku z aluminiowym pokryciem używana do łączenia izolacji z pokryciem AL CLAD. Taśma przeznaczona do zastosowań wewnętrznych.
Cena 266,52 zł

Firelit Unifox kołnierze ogniochronne

Kołnierz ogniochronny do przejść instalacyjnych rur z tworzyw sztucznych. Kołnierze ogniochronne zamykające przejścia rur palnych przez ściany i stropy, uniemożliwiają przedostanie się ognia i dymu w inne strefy pożarowe.
Cena 161,04 zł

Hvac Section AluCoat T otulina z wełny skalnej

Z wełny skalnej, pokryta zbrojoną folią aluminiową z zakładką samoprzylepną, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej rurociągów grzewczych, c.o., parowych, wody użytkowej oraz przewodów klimatyzacyjnych, instalacji przemysłowych i przewodów
Cena 125,16 zł

Trs taśma izolacyjna

Jako materiał tłumiący dźwięki i uszczelniający między elementami ścianek działowych suchej zabudowy wnętrz, jako materiał tłumiący dźwięki i uszczelniający na obrzeżach warstw w konstrukcji podłogi pływającej
Cena 86,56 zł

Vario Kb1 jednostronna taśma klejąca

Jednostronna taśma klejąca. Szeroka taśma klejąca o bardzo dużej sile klejenia. Specjalnie opracowana dla pewnego i hermetycznego zaklejania styków inteligentnej paroizolacji VARIO KM Duplex.
Cena 78,72 zł

Pro Wired Mat mata z wełny skalnej

Pro Wired Mata z wełny skalnej, jednostronnie obszyta siatką z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej wysokotemperaturowych kotłów, zbiorników, rurociągów, kanałów spalin, kominów i wszystkich powierzchni.
Cena 70,93 zł