Oleje agregatów malarskich

Urządzenia tłokowe wymagają smarowania. Hydrauliczne urządzenia tłokowe dodatkowo wymagają cyklicznych wymian oleju w pompie hydraulicznej.

Stosuj tylko oryginalne oleje agregatów malarskich.

Oleje agregatów malarskich do smarowania tłoka

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Olej smarujący tłok agregatów Tsl

Olej o specjalnej formule zapewniającej wydłużenie żywotności uszczelnień pomp Graco. Pracę należy zaczynać od dodania kilku kropel do miski wokół tłoka. Zapobiega przed zasuszaniem się drobin i pyłu na tłoku.
Cena 323,38 zł

Płyn do czyszczenia i konserwacji agregatów Av 1l

Płyn zabezpiecza agregaty malarskie oraz myjki ciśnieniowe przed mrozem, korozją oraz przedwczesnym zużyciem podzespołów. Nawilża i zapobiega zaklejaniu się zaworów, uszczelek i podkładek. Stosować w momentach przerw w używaniu maszyn powyżej 7 dni.
Cena 67,65 zł

Płyn do czyszczenia i konserwacji agregatów 1l

Corochek Preparat do czyszczenia i przepłukiwania natryskowych urządzeń. Dzięki uzywaniu preparatu niedochodzi do uszkodzeń oraz do zasychania cząsteczek farby na tłoku i uszczelkach pompy, przez co znacznie przedłuża się ich żywotność.
Cena 59,04 zł

Olej do smarowania tłoka w agregatach 100 ml

TriLube jest chemicznie zaprojektowany do smarowania oraz czyszczenie tłoka w agregatach malarskich airless. Rozpuszcza niechciany materiał wewnątrz pompy, zabezpieczając przed tarciem farb niskiej jakości zawierających części stałe.
Cena 54,64 zł

Olej do smarowania tłoka agregatów Tso

Można go uzywać do wszystkich typów pomp tłokowych. Zapobiega zasychaniu farby na tłoku przez co chroni górne uszczelki przez uszkodzeniem. Występuje w dwóch opakowaniach: 0,2 litra i 1 litr.
Cena 52,89 zł