Narzędzia pozostałe

Kategoria dotyczy narzędzi, które nie posiadają własnej kategorii.

Narzędzia pozostałe ręczne bez własnej kategorii

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Zestaw hydraulika w kasecie plastiko

Piły-otwornice cięższego przemysłowego zastosowania do operacji standardowych i głębokiego wycinania. Zestawy stworzone dla hydraulików, elektryków i przeznaczenia ogólnego. Zestawy dostarczane są w trwałych kasetach plastikowych ułatwiających transport
Cena 807,68 zł

DT8275 Zestaw dla elektryka 11szt

Szybkowymienne trzpienie i wiertła pilotujące do stosowania z piłami-otwornicami z zębami z węglików spiekanych. 11-częściowy Zestaw dla elektryka (16,20,25,32,40,51,64 mm, trzpień x 2, 2 wiertła prowadzące)
Cena 662,18 zł

COLORSTRIPES Przydatne narzędzie dla proj

System Life to nie tylko szeroka paleta kolorów, ale przede wszystkim przemyślany i dopracowany w każdym szczególne zestaw narzędzi, pomocnych w doborze odpowiedniego koloru tynku lub farby elewacyjnej. Po pierwsze BigLife to najwyższej jakości wzornik.
Cena 510,45 zł

Zestaw wierteł końcówek 69części

DEWALT Zestaw akcesoriów 69-częściowy komplet wierteł i końcówek wkrętarskich zawierający dwie przegródki na dodatkowe końcówki. Zestaw w małej kasecie modułowej Mini Mac zawierający wiertła SDS-Plus, wiertła do metalu i muru
Cena 502,64 zł

DT7938B Zestaw akcesoriów do wiercenia

Mocna średnia kaseta z wiertłami do metalu EXTREME DeWALT,końcówkami, prowadnicą magnetyczną,uchwytem magnetycznym i końcówkami TX20,25 70mm, opakowanie typu blister
Cena 441,90 zł

Aplikator zaprawy 650cc

Ręczny podajnik do zapraw od RUBI o pojemności 650 cm3 jest idealny do nakładania fug, zapraw, sylikonów i poliuretanów. Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji ręczny aplikator RUBI pozwala na szybkie, łatwe i równomierne nakładanie fug i sylikonów.
Cena 154,00 zł

Kanister o pojemności 6 l

Pomarańczowy, mieści 6 litrów benzyny. Kanister jest skutecznie zabezpieczony przed przelaniem. Kiedy zbiornik paliwa napełni się, przepływ benzyny jest automatycznie blokowany i można podnieść pojemnik bez rozlewania paliwa. Spełnia normy ONZ.
Cena 103,00 zł

Adapter kątowy

Skręcanie pod kątem, wkręcanie śrub w wąskich szczelinach – dzięki adapterowi kątowemu do akumulatorowej wkrętarki IXO nie stanowi żadnego problemu. Adapter kątowy Bosch umożliwia wkręcanie w miejscach trudno dostępnych, czy wręcz niemalże niedostępnych.
Cena 99,00 zł

Bloczek ścierny

Bloczek ścierny RUBI to doskonałe uzupełnienie narzędzie profesjonalnych glazurników. Dzięki podwójnej powierzchni (drobno i gruboziarnistej) fachowiec może używać bloczka do poprawiania linii cięcia i niewielkich odchyleń, oraz do stępiania.
Cena 49,82 zł