Narożniki

Narożniki uszczelniające do systemów izolacji przeciwwodnej, suchej zabudowy, kątowniki do tynków mokrych.

Narożniki do systemowych rozwiązań budowlanych

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Narożnik uszczelniający De-I

Kształtki do uszczelniania naroży w pomieszczeniach mokrych, obustronnie pokryte fizeliną polipropylenową zwiększającą przyczepność do mineralnych oraz dyspersyjnych powłok izolacyjnych. Przeznaczone do wklejania w powłoki izolacyjne w narożach.
Cena 329,64 zł

Flex 90 taśma do płyt gk 30mb

Taśmę FLEX 90 stosuje się do łączeń płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki wewnętrzne ścian i sufitów o kątach o dowolnym stopniu rozwarcia.
Cena 93,97 zł

AEB narożnik uszczelniający

Uformowane z taśmy uszczelniającej AEB narożniki do pewnego, elastycznego i wodoszczelnego przykrywania szczelin dylatacyjnych i złączeniowych w narożach wewnętrznych i zewnętrznych.
Cena 29,52 zł

Taśma do płyt gips-karton Medium

Taśmę MEDIUM stosuje się do łączenia płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i na płaskich powierzchniach w miejsce siatki, fizeliny, taśmy papierowej, oraz taśmy papierowej z wkładką aluminiową.
Cena 29,40 zł

Narożnik uszczelniający elastomerowy Ede

Narożniki uszczelniające z elastomerowej taśmy uszczelniającej, wzmocnione fizeliną do elastycznego i wodoszczelnego przykrywania szczelin dylatacyjnych­ i złączeniowych w narożach zewnętrznych i wewnętrznych. Stosuje się razem z taśmą Sopro DBF 638.
Cena 15,99 zł

Narożnik uszczelniający PL2/1

Do zabezpieczania przed przenikaniem wody i wilgoci w systemach izolacji KREISEL. W połączeniu z płynną folią FOLBIT 800, zaprawą uszczelniającą BUDOSZCZEL-H 810 lub dwuskładnikową zaprawą uszczelniającą AQUASZCZEL 820 wykorzystywane są do uszczelniania.
Cena 16,48 zł

WNW narożnik wewnętrzny szary

WNW Przeznaczone są do uszczelniania miejsc szczególnych (zatopione w foli ATLAS WODER E lub masie ATLAS WODER DUO):TAŚMA USZCZELNIAJACA do krawędzi ścian i podkładów podłogowych oraz do przerw dylatacyjnych.
Cena 16,19 zł

WZN narożnik zewnętrzny szary

WZN Akcesoria do ATLAS WODER E lub WODER DUO. Przeznaczone są do uszczelniania miejsc szczególnych (zatopione w foli ATLAS WODER E lub masie ATLAS WODER DUO):TAŚMA USZCZELNIAJACA do krawędzi ścian i podkładów podłogowych oraz do przerw dylatacyjnych.
Cena 16,19 zł

Listwy prowadzące do tynku Bp17

Listwy prowadzące do tynku PCV BP17. Zastosowanie: Do wyrównywania tynku wewnątrz pomieszczeń podczas naciągania tynkiem. Walory użytkowe: nierdzewne (białe tworzywo PCV), nie pozostawiają żadnych zabrudzeń po zaciągnięciu tynku.
Cena 9,23 zł

Narożnik aluminiowy z siatką szklaną

Narożniki aluminiowe oklejone siatką szklaną przeznaczone do ochrony naroży budynków przed uszkodzeniami, umożliwiają równe wyprowadzanie narożników. Parametry Długość: 2,5 i 3,0 mb Szerokość siatki: 10 cm
Cena 5,29 zł