Materiały budowlane pozostałe

Pozostałe produkty niesklasyfikowane w kategoriach głównych grupy materiały budowlane.

Materiały budowlane pozostałe bez własnej kategorii

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Spoiwo epoksydowe dwuskładnikowe Cf39

Stosowana jako spoiwo do epoksydowo-mineralnych mas wyrównawczo-szpachlowych, jako spoiwo w betonach żywicznych oraz do wykonywania laminatów epoksydowoszklanych.
Cena 1 111,98 zł

Mata drenażowa Drm

Mata drenażowa z polietylenu, na siatce z włókna szklanego, która w połączeniu z zaprawą dranażową Sopro DM 610 służy niezawodnemu, poziomemu odwodnieniu powierzchni balkonów, tarasów i schodów, pod okładzinami ceramicznymi i z kamienia naturalnego.
Cena 1 097,16 zł

Żywiczna powłoka epoksydowa 6kg

Dwukomponentowa, emulgowana wodą żywica epoksydowa. Do wykonywania paroprzepuszczalnych, cienkowarstwowych malarskich powłok ochronnych na posadzkach oraz na ścianach w magazynach, garażach, piwnicach, warsztatach, pomieszczeniach produkcyjnych.
Cena 430,50 zł

Stiuk wenecki

Stiuk Wenecki Mineralny OPTIMUM jest ekskluzywnym produktem pozwalającym stworzyć na dekorowanej powierzchni charakterystyczną dla marmuru idealnie gładką, szklistą powłokę jednocześnie zachowując efekt głębi.
Cena 364,08 zł

Sylitol COMPACT powłoka wypełniająca 12,5l

Materiał stosowany do wykonywania powłok zewnętrznych i wewnętrznych, o właściwościach wypełniających, szlamujących rysy i egalizujących fakturę podłoża. Doskonały na gładkich, zwartych powierzchniach oraz starych matowych powłokach dyspersyjnych.
Cena 321,34 zł

Dyspersja elektrostatyczna 3,75kg

Dyspersja płynna do wytwarzania hydraulicznie wiążących zapraw cienkowarstwowych i zapraw fugowych z właściwością przewodzenia ładunków elektrycznych. Do odprowadzania ładunków elektrostatycznych: w salach operacyjnych, pracowniach komputerowych
Cena 312,42 zł

Tynk dekoracyjny Trawertyn

Trawertyn to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłumarmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę
Cena 282,90 zł

Glinka wenecka

Produkt pozwalający tworzyć na dekorowanej powierzchni matową powłokę o charakterystycznych przetarciach imitujących ściany południa. Glinka Wenecka jest przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów.
Cena 257,07 zł

Sznur dylatacyjny Sd

Niewchłaniający wody, okrągły sznur z tworzywa sztucznego o dużej ściśliwości, przeznaczony do wypełniania i dodatkowego uszczelniania wszelkich szczelin dylatacyjnych wypełnianych silikonem sanitarnym i masą poliuretanową.
Cena 215,25 zł

Żywica lana dwuskładnikowa szybkowiążąca 0,75kg

Dwuskładnikowa, szybkowiążąca, płynna żywica akrylowa do trwałego wypełniania rys i pęknięć w jastrychach pochodzenia mineralnego i betonie. Z dodatkiem piasku kwarcowego może być stosowana do wypełniania szczelin i ubytków oraz szpachlowania nierówności.
Cena 207,87 zł

TNH-flex naturalna biel trasowa szlamująca 25kg

Biały, elastyczny szlam trasowy klejacy do połaczen kamienia naturalnego i kostki brukowej z warstwa nosna (np. drenażowa TDM). Tworzy trwałe połaczenie z podłożem, zapobiegajac powstawaniu przebarwien. Do stosowania na zewnątrz i do wnętrz.
Cena 195,57 zł

Dekoracyjna powłoka Metamorfoza

Metamorfoza to wyjątkowy system dekoracyjny pozwalający uzyskać niepowtarzalny efekt metalicznej powłoki, który daje doskonałe efekty w zależności od zastosowanego oświetlenia. System Metamorfoza składa się z 4 elementów.
Cena 161,13 zł