Materiały budowlane

Materiały budowlane dostarczamy na budowy w całej Polsce. Znaczna część oferowanych artykułów jest wysyłana bezpośrednio od producenta do klienta ostatecznego.

Materiały budowlane renomowanych producentów

Podkategorie

Jest 1725 produktów.

Pokazano 1-12 z 1725 pozycji

Alu Stucco Maty z pianki Pe

Alu Stucco Maty z pianki Pe. Uniwersalna mata ze spienionego polietylenu w kolorze szarym, z mocnym naturalnym naskórkiem. Dostępna jest również w wersji samoprzylepnej
Cena 8 316,40 zł

Zestaw do mieszania Soproduru 2-6kg

Zestaw do mieszania od 2 do 6 kg Soproduru z uchwytem ryglującym nakładanym na wiadro do Soproduru ze specjalną tarczą mieszającą niezbędna wiertarka 1/2” 20 UNF z szyjką wrzeciona 43 mm wg normy europejskiej, liczba obrotów > 2000 min.
Cena 3 001,20 zł

Farba gładka elewacyjna Demandit Metalic

jest wytrzymałą powłoką, która może nadać mocno błyszczący, metaliczny wygląd ścianom wykonanym w systemie Dryvit, fragmentom elewacji, detalom architektonicznym, wykończonym uprzednio fakturowymi tynkami Dryvit.
Cena 2 386,82 zł

Osłona rusztowaniowa zimowa

Zimow siatki i osłony rusztowaniowe firmy Baumit dla idealnej ochrony przed słońcem, deszczem i mrozem. Prace dociepleniowe prowadzone są zazwyczaj przez kilka tygodni.
Cena 1 845,00 zł

Grunt epoksydowy odcinający Esg

Na świeże i wilgotne jastrychy. Wyróżnia się dobrą przyczepnością do wilgotnych podłoży betonowych i jastrychów oraz zmniejsza ryzyko szkód spowodowanych podciąganiem wilgoci.
Cena 1 793,34 zł

Klej kontaktowy do połączeń izolacji Thermaglue

Klej THERMAGLUE to klej kontaktowy stosowany do wykonywania trwałych i szczelnych połączeń izolacji Thermaflex, w miejscach nacieć wzdłużnych a także spoin poprzecznych. Klej posiada wydajność 1 litr na ok. 3 do 4 m2.
Cena 1 619,97 zł

Płyta izolacyjna z włókien poliestrowych

Płyty z włókien poliestrowych, na bazie żywic syntetycznych, prasowane i kaszerowane flizeliną, do izolacji akustycznej i termicznej w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i z kamieni naturalnych.
Cena 1 605,15 zł

Taśma uszczelniająca do bitumów 30mb

Elastyczna, wzmocniona taśma uszczelniajaca do wklejania w bitumiczne powłoki izolacyjne quick-mix. Do uszczelniania szczelin dylatacyjnych. Szerokość 180 mm. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Cena 1 599,00 zł

Kołki do styropianu Tfix-8St

TFIX-8ST Termo-łącznik izolacyjny nowoczesnej konstrukcji z wkręcanym trzpieniem stalowy z łbem z tworzywa. Łącznik do mocowania wełny i styropianu. Przeznaczony do podłoży A,B,C,D – głębokości kotwienia 25 mm oraz do podłoży E – głębokość kotwienia 65 mm
Cena 1 551,99 zł

Środek do impregnacji Disboxan 450

Wodorozcieńczalny koncentrat do hydrofobizującej impregnacji fasad z klinkieru, piaskowca, cegły wapienno-piaskowej, betonu surowego i do obrobionej powierzchni oraz tynków mineralnych.
Cena 1 478,46 zł

Membrana drenażowa tarasowa Mt

Membrana tłoczona z tworzywa sztucznego, przeznaczona do wykonywania podpłytkowej warstwy drenażowo-wentylacyjnej. Umożliwia redukcję grubości warstw posadzkowych oraz naprężeń między warstwą podłoża a okładziną z płytek ceramicznych. stosowania wewnątrz.
Cena 1 426,80 zł

Preparat epoksydowy Epg dwuskładnikowy

Do stosowania jako elastyczny podkład pod uszczelnienia z Sopro PU-FD i gruntowania jastrychów anhydrytowych pod układanie płyt o dużych wymiarach i uszczelniania kapilarnego podłoży cementowych.
Cena 1 380,06 zł