Lakiery

Występują lakiery w wersji jedno i dwuskładnikowych. Mają za zadanie wzmocnić podłoże lub zabezpieczyć powłokę

Lakiery do wzmacniania podłoża, zabezpieczania i konserwacji

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Lakier do gruntowania Capalac Dickschichtlack

Grubopowłokowy lakier do gruntowania, malowania pośredniego oraz wierzchniego stali, żelaza, cynku, aluminium, miedzi, twardego PCV, drewna; chroni stal przed korozją, zużycie 100-125 ml/m2
Cena 1 125,39 zł

Powłoka wykończeniowa Artline Finish

Na zewnątrz - jako ochrona powierzchni pomalowanych lazurą Baumit Artline Lasur przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. We wnętrzach - jako warstwa ostateczna dla Baumit Artline Lasur, w pomieszczeniach narażonych na obciążenia wodą.
Cena 719,55 zł

Lakier do tynków mozaikowych 15kg

Do konserwacji tynków mozaikowych opartych o barwione kruszywa kwarcowe oraz marmurowe ułożonych na: systemach ociepleń, tynkach cementowo – wapiennych, betonie.
Cena 433,58 zł

Lakier do betonu Hf-L epoksydowy

Dwuskładnikowa powłoka ochronna do podłoży cementowych jak również do bezpośrednio użytkowanych powierzchni wykonanych samopoziomującą szpachlą wysokowytrzymałą SoproDur HF-S.
Cena 405,90 zł

DECOVERN wodorozcień lakier z miką 10l

Wodorozcieńczalny, bezbarwny lakier nawierzchniowy na bazie dyspersji akrylowej z dodatkiem drobnych płatków miki. Przeznaczony do nadawania efektu dekoracyjnego gotowym powłokom malarskim i wyprawom tynkarskim występującym na zewnątrz i wewnątrz budynków
Cena 215,25 zł

Lakier akrylowy CapAcryl Pu-Vorlack

Wodorozcieńczalny lakier akrylowo-poliuretanowy do gruntowania lub wykonywania powłok pośrednich na podłożach typu: zagruntowany metal, drewno wymiarowe, powłoki malarskie nośne.
Cena 194,83 zł

Farba laserunkowa DecoLasur Glanzend

Do wykonywania dekoracyjnych powłok lazurniczych wewnątrz pomieszczeń. Przeznaczona do stosowania na gładkich podłożach i tynkach. We wnętrzach do wykonywania dekoracyjnych powlok na tapetach typu Rauhfaser i tapetach z włókna szklanego.
Cena 185,73 zł

Lakier akrylowy CapAxryl Pu-Gloss

Wodorozcieńczalny lakier akrylowo-poliuretanowy, do powłok pośrednich i zamykających na zagruntowane drewno wymiarowe, metal i twarde PCV, na powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne.
Cena 158,23 zł

Lakier akrylowy matowy CapAcryl Pu-Satin

Wodorozcieńczalny lakier akrylowo-poliuretanowy najnowszej generacji, przeznaczony do wykonywania powłok pośrednich i zamykających na zagruntowane drewno wymiarowe, zagruntowany metal i twarde PCV, na powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne, zużycie 100-120.
Cena 155,87 zł

Lakier akrylowy Latex

Produkt akrylowy w postaci płynnego koncentratu (rozcieńczenie w proporcji 1:2 z wodą), służący do zabezpieczania dekorowanych powierzchni (zalecany w systemie Gotele-tworzy powłokę zmywalną). Bezbarwny, półmatowy.
Cena 121,77 zł

MARCHRON lakier tynków mozaikowych 5l

Barwiony lakier do renowacji, odświeżania i poprawy wyglądu starych tynków mozaikowych występujących na zewnątrz i wewnątrz budynków. Istnieje również możliwość zastosowania lakieru w wersji „bezbarwnej” na nowych tynkach mozaikowych.
Cena 79,34 zł

ANTICCO lakier 1l

Pokrycie Lakieru Anticco farbą lub lakierem akrylowym powoduje spękania ostatniej warstwy, przy jednoczesnym zachowaniu spójności wszystkich warstw. Anticco jest przeznaczony do uzyskanie dekoracyjnych efektów w postaci imitacji naturalnie spękanej.
Cena 68,88 zł