Lakierobejce

Lakierobejce do wykonywania barwnych, dekoracyjnych powłok zabezpieczających na elementach drewnianych typu drzwi, okna, bramy, szkielety. Do wewnątrz i na zewnątrz.

Lakierobejce do dekoracyjnego zabezpieczania powierzchni

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Lazura cienkopowłokowa UniversalLasur

Lazura cienkopowłokowa, przeznaczona do wykonywania barwnych powłok i warstw ochronnych na wymiarowych i niewymiarowych elementach drewnianych. Przeznaczona tylko na zewnątrz, zużycie 80-120 ml/m2
Cena 172,82 zł

Lazura do drewna DecorLazur

Produkt niezawierający rozpuszczalników aromatycznych, lazura przeznaczona do wykonywania barwnych powłok i warstw ochronnych na wymiarowych elementach drewnianych typu drzwi, okna, bramy, szkielety drewniane i inne, wewnątrz i na zewnątrz.
Cena 162,05 zł

Bejca akrylowa barwiona Tuscan Glaze

Tuscan Glaze jest używany jako farba postarzająca, by nadawać wygląd wiekowego tynku i wywołać efekt naturalnego starzenia tynków Dryvit. Bejca Tuscan Glaze osiąga najlepsze rezultaty w połączeniu z drobnoziarnistymi tynkami.
Cena 135,30 zł

Capadur LasurGel lazura

Gotowa lazura przeznaczona do wykonywania powłok i warstw ochronnych na niewymiarowych elementach budowlanych z drewna typu: odeskowania, ogrodzenia, balustrady balkonów, oszalowania, pergole. Również jako środek gruntujący i warstwa pośrednia.
Cena 126,08 zł

Lazura LangzeitLasur F7

Produkt niezawierający rozpuszczalników aromatycznych, lazura do wykonywania barwnych powłok i warstw ochronnych na wymiarowych elementach drewnianych typu drzwi, okna, bramy, szkielety drewniane i inne, wewnątrz i na zewnątrz.
Cena 58,03 zł

Preparat lazurujący Deco Lazur

Nowoczesna ekologiczna farba na bazie wodnych dyspersji akrylowych, przeznaczona do wykonywania dekoracyjnych, transparentnych powłok malarskich, wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cena 30,74 zł