Kompresory powietrza śrubowe

Profesjonalne kompresory powietrza śrubowe do najbardziej wymagających rozwiązań i instalacji.

Mocne kompresory powietrza śrubowe

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Kompresor powietrza śrubowy Vsb

Kompresor powietrza śrubowy Vsb jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji.
Cena 34 317,00 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsa

Kompresor powietrza śrubowy Vsa skonstruowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 30 873,00 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksa

Kompresor powietrza śrubowy Nksa wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 29 187,90 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksi

Nksi to wolno-stojący kompresor powietrza śrubowy klasy midi. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.
Cena 19 249,50 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsi

Kompresor powietrza śrubowy Vsi opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Seria VSI doskonale spełnia zadanie, jakim jest zródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 19 249,50 zł

Kompresor powietrza śrubowy Smart

Kompresor powietrza śrubowy Smart to linią przeznaczona do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3 przestrzeni.
Cena 15 239,70 zł

Kompresor powietrza śrubowy Hit

Kompresor powietrza śrubowy Hit to kompleksowe rozwiązanie w postaci źródła sprężonego powietrza w firmie, skonstruowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.
Cena 12 041,70 zł