Kompresory powietrza

Kompresory zapewnią Ci nieprzerwany dostęp powietrza do narzędzi, maszyn budowlanych i instalacji w zakładach. Możliwość doposażenia w osuszacze powietrza, filtry i akcesoria.

Profesjonalne sprężarki i kompresory powietrza

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Kompresor powietrza śrubowy Nksb

Kompresor powietrza śrubowy Nksb wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 41 171,79 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksa

Kompresor powietrza śrubowy Nksa wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 29 187,90 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsb

Kompresor powietrza śrubowy Vsb jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji.
Cena 29 169,45 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsa

Kompresor powietrza śrubowy Vsa skonstruowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 26 242,05 zł

EuroPro 100 TH kompresor spalinowy

Kompresor spalinowy EUROPRO 100TH francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Silnik spalinowy YAMAHA. Do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym.
Cena 18 624,01 zł

EuroPro 100 TR kompresor tłokowy

Olejowy kompresor tłokowy EUROPRO 100TR francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Zasilany 3-fazowo oraz wyposażony w przełącznik faz. Do profesjonalnych zastosowań.
Cena 17 363,00 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksi

Nksi to wolno-stojący kompresor powietrza śrubowy klasy midi. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.
Cena 16 843,31 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsi

Kompresor powietrza śrubowy Vsi opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Seria VSI doskonale spełnia zadanie, jakim jest zródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 16 362,08 zł

AIRMAX 1720 G kompresor powietrza

Sprężarka powietrza GRACO Airmax 1720 G Do zastosowań strukturalnych, które wymagają użycia zewnętrznego źródła powietrza dla lepszego rzutowania i rozpylania. Żeliwna sprężarka cylindrowa. Pleciony przewód wypływowy ze stali nierdzewnej.
Cena 14 850,00 zł

EuroPro 500 TH kompresor spalinowy

Kompresor spalinowy EUROPRO 50TH francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Silnik spalinowy HONDA Do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym.
Cena 14 162,00 zł

Kompresor powietrza śrubowy Smart

Kompresor powietrza śrubowy Smart to linią przeznaczona do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3 przestrzeni.
Cena 12 953,75 zł

EuroPro 50 TR kompresor tłokowy

Olejowy kompresor tłokowy EUROPRO 50TR francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Zasilany 3-fazowo oraz wyposażony w przełącznik faz. Do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym.
Cena 12 804,00 zł