Kompresor powietrza śrubowy Nksb-74844
  • Kompresor powietrza śrubowy Nksb-74844

Kompresor powietrza śrubowy Nksb

48 437,40 zł
Brutto
Kompresor powietrza śrubowy Nksb wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Ilość

Seria kompresorów NKSB jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSA. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji oraz szerszym zakresie modyfikacji ustawień. Jego wyjątkową funkcją jest możliwość łączenia dwóch kompresorów w kaskadę. Wyżej wymienione atrybuty w połączeniu z niezawodną konstrukcją stanowią, iż kompresory serii NKSB są najlepszą opcją inwestycyjną w swojej klasie kompresorów.
 

Najistotniejsze atuty decydujące o wyjątkowości projektu NKSB:
Przemyślany pod kątem parametrów pracy dla średnich firm oraz dużych kooperacji (wyjątkowe możliwości adaptacyjne oraz zwarta budowa stanowi o sukcesie serii NKSB w przedsiębiorstwie)
Wysoka niezawodność - połączenie wysokiej jakości materiałów wraz z przemyślaną konstrukcją, daje produkt z gwarancją na spełnienie oczekiwań(5 lat gwarancji)
Kompresor pod Twoją kontrolą - dzięki zastosowaniu panelu mikroprocesorowego, który daje pełen obraz funkcjonowania sprężarki
Uproszczona obsługa - sprężarka została zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika (łatwość wymiany materiałów eksploatacyjnych, to brak przestoju oraz oszczędność czasu i pieniędzy dla Twojej firmy)
Zastosowanie chłodnicy olejowo- powietrznej (wraz z wentylatorem) - która utrzymuje temperaturę oleju i powietrza na poziomie, który zapewnia najwyższą sprawność sprężarki
Możliwość pracy kompresorów w kaskadzie - system polegający na połączeniu od 2 do 4 kompresorów w macierz
 

Panel kontrolny
Kompresor NKSB wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy, informuje wyświetlając rodzaj usterki. W przypadku zagrożenia uszkodzenia sprężarki wyłącza ją. Informuje użytkownika o trybie pracy kompresora. Czytelny oraz szczegółowy wyświetlacz przekazuje informacje o:

- ciśnieniu roboczym
- zaistniałej usterce urządzenia po przez szczegółowy kod alarmu
- temperaturze roboczej modułu śrubowego
- ilości przepracowanych godzin łącznie i pod obciążeniem
- czasie pozostałym do przeglądu serwisowego
Panel posiada funkcję pamięci usterek

Moduł śrubowy
Wykonany z najlepszych komponentów układ pompujący kompresora serii NKSB ma jeden z najlepszych na rynku europejskim, wskaźników wydajności efektywnej proporcjonalnie do mocy silnika. Poprzez zintegrowanie filtrów oraz separatora oleju z modułem, zredukowano ilość połączeń z resztą podzespołów do minimum, tym samym osiągnięto najwyższy stopień niezawodności.


Silnik elektryczny
Niezawodny układ przeniesienia napędu, dający pewność stabilnej pracy kompresora. Przez cały okres miedzy przeglądami, sprężarka utrzymuje wydajność na najwyższym poziomie. Silnik elektryczny spełnia wszelkie standardy norm jakościowych w Europie, jego nie podważalnymi cechami są:

- doskonała niezawodność
- cicha praca, brak drgań
- przyjazna dla środowiska technologia produkcji


Automatyka
Nowoczesna oparta na najwyższej jakości komponentach automatyka, zabezpiecza sprężarkę przed:

- spadkiem napięcia w sieci elektrycznej
- zanikiem fazy zasilającej
- niewłaściwym kierunkiem obrotów silnika
- przeciążeniem silnika lub wentylatora
- zbyt wysoką temperaturą oleju
- zbyt niską temperaturą oleju
- rozruchem nieodciążonego modułu śrubowego
- przeciążeniem wentylatora chłodnicy
- zanieczyszczeniem filtra powietrza

Opcjonalnie można zainstalować falownik wewnątrz kompresora. Zainstalowanie elektronicznego przetwornika ciśnienia ułatwia precyzyjne dobranie ciśnień roboczych poprzez panel kontrolny.


Chłodnica olejowo-powietrzna
Wyjątkowo efektywna, dwu-funkcyjna chłodnica zapewniająca optymalne warunki pracy w najcięższych warunkach pracy kompresora. Pozwala osiągnąć niską temperaturę wyjściową powietrza do sieci pneumatycznej. Wyposażona jest w wentylator, sterowany po przez panel kontrolny w zależności od obciążenia.


Dźwiękochłonna obudowa
Obudowa kompresora śrubowego NKSB jest formą zamkniętą, wykonaną z wysoką precyzją, o kompaktowej budowie. Płyty dźwiękoizolacyjne zainstalowane wewnątrz obudowy wraz z układem konstrukcyjnym sprężarki umożliwiły osiągniecie bariery hałasu 68 [dBA] co jest jednym z najlepszych wyników w tej klasie kompresorów. Góra obudowy przystosowana jest, do podłączenia pochłaniacza ciepła.


GD-NKSB45/08 Kompresor śrubowy NKSB 45kW 8bar 7300l
GD-NKSB45/10 Kompresor śrubowy NKSB 45kW 10bar 6400l
GD-NKSB45/13 Kompresor śrubowy NKSB 45kW 13bar 6000l
GD-NKSB37/08 Kompresor śrubowy NKSB 37kW 8bar 6300l
GD-NKSB37/10 Kompresor śrubowy NKSB 37kW 10bar 5700l
GD-NKSB37/13 Kompresor śrubowy NKSB 37kW 13bar 5100l
GD-NKSB30/08 Kompresor śrubowy NKSB 30kW 8bar 5500l
GD-NKSB30/10 Kompresor śrubowy NKSB 30kW 10bar 4800l
GD-NKSB30/13 Kompresor śrubowy NKSB 30kW 13bar 4200l

GD-NKSB

Opis

Grupa
Gd
Serie kompresorów śrubowych
Nksb

Specyficzne kody

Nowy produkt