Kołki

Kołki do mocowania styropianu i wełny w bezspoinowych systemach ociepleń (BSO metoda lekka mokra). Ich zadaniem jest zabezpieczenie izolacji przed odpadnięciem (przeciwdziałanie siłom ścinającym).

Kołki do mocowania styropianu i wełny w systemach ociepleń

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Kołki do styropianu Tfix-8St

TFIX-8ST Termo-łącznik izolacyjny nowoczesnej konstrukcji z wkręcanym trzpieniem stalowy z łbem z tworzywa. Łącznik do mocowania wełny i styropianu. Przeznaczony do podłoży A,B,C,D – głębokości kotwienia 25 mm oraz do podłoży E – głębokość kotwienia 65 mm
Cena 1 551,99 zł

Łącznik tworzywowo-metalowy Str U 2G

Łącznik tworzywowo-metalowy 8 mm z kontrolą poprawności zakotwienia oraz eliminacją mostków termicznych. Trzpień stalowy wkręcany dodatkowo z zatyczką z materialu izolacyjnego do mocowania wełny mineralnej i styropianu. Rodzaj podłoża ABCD/E Minimalna g
Cena 654,93 zł

Kołki do styropianu Tfix-8S

TFIX-8S Łącznik izolacyjny nowoczesnej konstrukcji z wkręcanym trzpieniem stalowy z łbem z tworzywa. Łącznik do mocowania wełny i styropianu. Przeznaczony do podłoży A,B,C,D – głębokości kotwienia 25 mm oraz do podłoży E – głębokość kotwienia 65 mm.
Cena 617,19 zł

Łącznik tworzywowo-metalowy STR H

Łącznik tworzywowo-metalowy z eliminacją mostków termicznych. Trzpień stalowy wkręcany dodatkowo z zatyczką z materialu izolacyjnego do mocowania styropianu i wełny mineralnej do podłoży z drewna i płyt OSB. Minimalna głębokość kotwienia: 40 mm
Cena 606,39 zł

Łącznik tworzywowo-metalowy H1 Eco

Łącznik tworzywowo-metalowy fi 8 mm montowany powierzchniowo i nie wymagający szpachlowania. Trzpień stalowy wbijany z zatyczką tworzywową. Do mocowania wełny mineralnej i styropianu. Rodzaj podłoża ABC. Minimalna głębokość kotwienia: 25 mm
Cena 435,57 zł

Łącznik do styropianu i wełny wbijany A-Ki

A-Ki. Stanowią dodatkowe mocowanie termoizolacji, zabezpieczające układ ociepleniowy przed siłami związanymi z działaniem wiatru (ssaniem). nie powodują powstania mostka termicznego w miejscu przejścia łącznika przez termoizolację.
Cena 403,96 zł

Łącznik z wbijanym stalowym trzpieniem Tfix-8M

Do mocowania płyt styropianowych oraz z wełny mineralnej lub skalenj do przegród budowlanych wykonanych z betonu, cegły pełnej, dziurawki, kratówki,klinkieru, kamienia, cegły silikatowej, pustaków ceramicznych itp.
Cena 401,96 zł

Łącznik teleskopowy Ntk U

Łącznik teleskopowy fi 8 mm z zabezpieczeniem przed złamaniem trzpienia z tworzywa oraz nadmiernym zagłębieniem w materiale izolacyjnym. Trzpień tworzywowy wbijany, do mocowania styropianu. Rodzaj podłoża ABC. Minimalna głębokość kotwienia: 40 mm.
Cena 273,85 zł

Kołki do styropianu Tfix-8M

TFIX-8M Łącznik izolacyjny nowoczesnej konstrukcji z wbijanym trzpieniem stalowy z łbem z tworzywa. Łącznik do mocowania wełny i styropianu. Przeznaczony do podłoży A,B i C oraz głębokości kotwienia 25 mm.
Cena 270,11 zł

Łącznik do styropianu i wełny wbijany A-Tfix

A-Tfix. Stanowią dodatkowe mocowanie termoizolacji, zabezpieczające układ ociepleniowy przed siłami związanymi z działaniem wiatru (ssaniem). nie powodują powstania mostka termicznego w miejscu przejścia łącznika przez termoizolację
Cena 235,70 zł

Kołek z wbijanym trzpieniem stalowym F-D-Klm

F-D-Klm Łączniki o 10 mm z uniwersalną strefą rozporu z wbijanym trzpieniem stalowym z łbem z tworzywa. Łącznik z wbijanym trzpieniem stalowym z łbem z tworzywa. Mocowanie materiałów termoizolacyjnych.
Cena 144,22 zł

Kołek z trzpieniem stalowym F-D-Klma

Mocowanie materiałów termoizolacyjnych (styropian, wełna mineralna) w podłożach z pełnych i porowatych materiałów budowlanych. Głębokość zakotwienia: min. 50 mm.
Cena 132,84 zł