Kleje uniwersalne do wełny

Do przyklejania wełny, szpachlowania i zatapiania siatki w bezspoinowych systemach dociepleń.

Kleje uniwersalne do wełny w systemach dociepleń

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Roxcoat klej do wełny uniwersalny 25kg

Zaprawa mineralna do zatapiania siatki wzmacniającej w systemie ROXULATION-SM. Roxcoat jest niepalną suchą mieszanką z dodatkiem plastyfikatorów dającąpo rozrobieniu z wodąwysokiej jakości zaprawę klejącądo zatapiania siatki wzmacniającej w systemie.
Cena 91,02 zł

Klej uniwersalny do wełny Roker W-20

Element systemów ociepleń. Służy do wykonania warstwy zbrojonej oraz do przyklejnia płyt na beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny oraz nieotynkowane mury z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych.
Cena 44,58 zł

Klej uniwersalny do wełny Eo328

Wzmocniona włóknami polipropylenowymi zaprawa przeznaczona do przyklejania płyt z wełny mineralnej oraz wykonywania warstwy zbrojącej w bezspoinowych systemach ociepleń ścian.
Cena 42,74 zł

Klej uniwersalny do wełny LepStyr-W

Zaprawa do wykonywania warstwy zbrojonej tkaniną szklaną na fasadowych płytach termoizolacyjnych z wełny mineralnej, a także do przyklejania tych płyt do podłoża, przygotowana fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiw, wypełniaczy mineralnych.
Cena 38,75 zł

ProContact klej do wełny uniwersalny 25kg

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania, wyrównywania i szpachlowania płyt z wełny mineralnej i styropianu. Produkt dla profesjonalistów. Gotowa do użycia mineralna zaprawa do klejenia i szpachlowania płyt z wełny mineralnej i płyt styropianowych
Cena 36,90 zł

Klej do przyklejania wełny LepStyr Wg

Zaprawa do mocowania płyt lamelowych z wełny mineralnej przygotowana fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiw i wypełniaczy mineralnych oraz domieszek modyfikujących. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę klejącą barwy szarej.
Cena 27,80 zł

Klej do wełny LepStyr-W

Zaprawa do mocowania fasadowych płyt termoizolacyjnych z wełny mineralnej, przygotowana fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiw, wypełniaczy mineralnych i domieszek modyfikujących. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę klejącą barwy szarej. Po stw
Cena 26,81 zł