Kleje uniwersalne do styropianu

Do przyklejania styropianu, szpachlowania i zatapiania siatki w bezspoinowych systemach dociepleń.

Kleje uniwersalne do styropianu w systemach dociepleń

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

OPENCONTACT klej uniwersalny do styropianu 25kg

Wysoko paroprzepuszczalna, łatwa w obrobce zaprawa klejowo-szpachlowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynkow. Charakteryzuje się podwyższoną siłą klejenia oraz ograniczoną nasiąkliwością.
Cena 61,50 zł

Klej uniwersalny do styropianu i wełny Sks

Uniwersalna zaprawa klejowo-szpachlowa, wzmocniona włóknem do przyklejania płyt z wełny mineralnej i styropianu oraz zatapiania siatki z tworzywa sztucznego i szpachlowania warstwy zbrojnej w systemach ociepleń.
Cena 51,41 zł

UZ zimowy klej do siatki i styropianu 25kg

BOLIX UZ - uniwersalny zimowy klej do systemów ociepleń opartych na styropianie, stosowany jest przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii BSO. Jest używany również do wyrównywania (nierówności do 5 mm) i wygładzania podłoży mineralnych.
Cena 48,59 zł

U uniwersalny klej do systemów ociepleń 25kg

BOLIX U - uniwersalny klej do przyklejania płyt styropianowych do podłoża, oraz do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego w technologii BSO. Może być stosowany do wyrównania i wygładzania podłoża pod cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie.
Cena 39,05 zł

Klej uniwersalny do styropianu E128

Wzbogacona włóknami celulozowymi zaprawa przeznaczona do przyklejania płyt styropianowych oraz zatapiania siatki w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką-mokrą.
Cena 37,82 zł

Klej uniwersalny do styropianu Kombi

Zaprawy przeznaczone do przyklejania izolacyjnych płyt ze styropianu (ekspandowanego i ekstrudowanego) do podłoża i wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókien szklanych w systemach ociepleń KABE THERM*. Służą także do wyrównywania nierówności do 5 mm.
Cena 31,98 zł

Styrolep Z klej siatka włókno 25kg

Styrolep Z jest zaprawą klejową do zatapiania siatki. Zaprawa przeznaczona jest przede wszystkim do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach dociepleń budynków.
Cena 29,83 zł

Styrolep K klej do styropianu 25kg

STYROLEP K jest uniwersalną zaprawą klejową do styropianu. Jest elastyczną, mrozoodporną i wodoodporną zaprawą cementową, paroprzepuszczalną o zwiększonej przyczepności, przeznaczoną do przyklejania płyt styropianowych na zewnątrz budynków.
Cena 22,45 zł