Kleje pozostałe

Kategoria dotyczy klejów, które nie posiadają własnej kategorii.

Kleje pozostałe o przeznaczeniu specjalnym

Jest 147 produktów.

Pokazano 1-12 z 147 pozycji

Klej kontaktowy do połączeń izolacji Thermaglue

Klej THERMAGLUE to klej kontaktowy stosowany do wykonywania trwałych i szczelnych połączeń izolacji Thermaflex, w miejscach nacieć wzdłużnych a także spoin poprzecznych. Klej posiada wydajność 1 litr na ok. 3 do 4 m2.
Cena 1 619,97 zł

Dryflex zap akryl do styro i siatki 19kg

Dryflex jest wysokiej jakości spoiwem polimerowym. Gotową do użycia masę klejącą otrzymujemy po jej zmieszaniu z cementem portlandzkim CEM I 32,5 (bez dodatków) w stosunku wagowym 1:1.
Cena 662,97 zł

Klej dwuskładnikowy Meg MegaFlex Turbo

Dwuskładnikowa, cementowa, szybkowiążąca, wysokoelastyczna zaprawa do układania metodą półpłynną płyt z gresu, ­betonu oraz z kamienia naturalnego. Możliwość ­stosowania na świeżych, nieogrzewanych jastrychach.
Cena 610,70 zł

Fuga epoksydowa Fep trójskładnikowa

Trójskładnikowa, wysokowytrzymała, epoksydowa zaprawa do spoinowania­. Żywica, utwardzacz, piasek kwarcowy (0,1 - 0,5 mm) są mieszane na budowie. Do spoinowania ceramicznych płytek przy obciążeniu agresywnymi wodami, chemikaliami, kwasami, naturalnymi
Cena 559,65 zł

Klej chemoodporny epoxydowy 8kg

Do chemoodpornego mocowania płytek ceramicznych, gresowych, kamieni naturalnych (także marmurowych), itp. Może być też użyty do przyklejania kształtek klinkierowych lub płyt wiórowych. CM 74 może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cena 380,50 zł

Elastyczny klej do płytek 8 kg

Dzięki nowatorskiej formule zaprawa CM 17 „Stop Dust” pozwala na wykonywanie prac z zachowaniem maksymalnej czystości. Podczas wsypywania zaprawy do pojemnika z odmierzoną ilością wody i mieszania nie występuje efekt pylenia zaprawy.
Cena 345,88 zł

Klej i fuga epoksydowa Ekf

Dwuskładnikowa, chemoodporna zaprawa na bazie emulgowanej wodą żywicy epoksydowej. Do klejenia jak również spoinowania okładzin ceramicznych. Charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną jak również mechaniczną jest wodoszczelna oraz mrozoodporna.
Cena 344,40 zł

KD klej dyspersyjny 30 kg

do wykonywania warstwy zbrojonej odpowiednimi siatkami z włókna szklanego oraz do renowacji uszkodzonych fasad i systemów ociepleniowych opartych na styropianie. Może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz na płytach lignocementowych, OSB, beton.
Cena 332,10 zł

Klej poliuretanowy dwuskładnikowy AB 6kg

Dwuskładnikowy, jasny, poliuretanowy klej ­reaktywny do osadzania i układania płytek i płyt ­ceramicznych, płyt betonowych, z kamienia naturalnego i z konglomeratów, szczególnie na po­dło­żach drewnianych i gipsowych oraz metalowych.
Cena 313,65 zł

GENESIS zaprawa akrylowa styropian siatka 23kg

Genesis jest w 100% spoiwem polimerowym, modyfikowanym włóknami szklanymi. Gotową do użycia masę klejącą otrzymujemy po zmieszaniu go z cementem portlandzkim CEM I 32,5 (bez dodatków) w stosunku wagowym 1:1.
Cena 311,19 zł

Dwustronna taśma klejąca 100mm 15m

Dwustronna, samoprzylepna, wytrzymała na zrywanie, zespalająca rysy taśma klejąca, wykonana z silnie klejącej kauczukowo- bitumicznej masy, stosowana do przykrywania styków oraz wykonania zakładek z samoprzylepnej izolacji bitumicznej SoproThene 878.
Cena 307,75 zł

Zaprawa spoinująca epoksydowa Epoxi

Do spoinowania płytek ceramicznych, na bazie żywicy epoksydowej. Łatwa w użyciu, nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Wiąże i twardnieje bez skurczu. Po stwardnieniu mrozo, wodo i chemoodporna.
Cena 280,56 zł