Kleje do terakoty

Kleje do płytek szkliwionych na podłożu gresowym.

Kleje do terakoty do wnętrz i na zewnątrz

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Klej do płytek Expert 3 odkształcalny

Do wszystkich rodzajów i formatów płytek: gresowych, ceramicznych, terakotowych oraz klinkierowych. Na tarasy, balkony, do basenów i łazienek oraz na trudne podłoża.
Cena 88,56 zł

Klej do gresu elastyczny Expert 2 Biały

Biały, elastyczny klej do wszystkich rodzajów płytek klasy C2TE. Do przyklejania płytek z kamienia naturalnego, a także płytek gresowych, ceramicznych, terakotowych i klinkierowych.
Cena 54,74 zł

Klej do gresu elastyczny Expert 2

Do płytek gresowych oraz ceramicznych, terakotowych i klinkierowych. Na tarasy i balkony, do łazienek i kuchni. Na tynki, betony, płyty g-k, płynne folie i jastrychy, także z ogrzewaniem.
Cena 47,48 zł

Pro Klej do gresu i terakoty 25kg

Modyfikowana polimerami, hydraulicznie wiążąca, cementowa zaprawa do klejenia twardych płytek o niskiej nasiąkliwości jak gres lub terakota. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na wszelkie mineralne podłoża o zwykłych wymaganiach.
Cena 32,29 zł

Klej glazura terakota 25kg

Mrozo - i wodoodporna zaprawa klejowa FAST NORMAL + jest suchą mieszanką mineralną, modyfikowaną syntetycznymi polimerami, o dużej przyczepności. Dzięki swoim właściwościom jest ekonomiczna i łatwa w użyciu. Charakteryzuje się bardzo małym spływem.
Cena 27,64 zł