Kleje do przyklejania wełny

Kleje do przyklejania wełny mineralnej stosujemy w bezspoinowych systemach ociepleń.

Kleje do przyklejania wełny w systemach dociepleń

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Lepik asfaltowy klej bitumiczny Kb Monrock 18kg

Przyklejanie papy do papy i wykonywanie uszczelnień. Do przyklejania płyt ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL do: papy, betonu, drewna, sklejki, OSB i innych drewnopochodnych, blachy stalowej, płyt ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL.
Cena 253,38 zł

Roxcoat klej do wełny uniwersalny 25kg

Zaprawa mineralna do zatapiania siatki wzmacniającej w systemie ROXULATION-SM. Roxcoat jest niepalną suchą mieszanką z dodatkiem plastyfikatorów dającąpo rozrobieniu z wodąwysokiej jakości zaprawę klejącądo zatapiania siatki wzmacniającej w systemie.
Cena 91,02 zł

ROXHESIVE klej do przyklejania wełny 25kg

Roxhesive jest suchą mieszanką mineralną na bazie cementu, dającą po rozrobieniu z wodą wysokiej jakości masę do klejenia płyt z wełny mineralnej na tradycyjne podłoża budowlane.
Cena 87,33 zł

Klej uniwersalny do styropianu i wełny Ks143

Zaprawa klejąca w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowa do użycia po rozmieszaniu z wodą do klejenia wełny mineralnej i wykonywania warstwy zbrojonej siatką w złożonych systemach izolacji cieplnej ścian wewnętrznych budynków ETICS.
Cena 71,96 zł

StarContact White klej do wełny uniwersalny 25kg

Mineralna, wzmocniona dodatkiem włókien polipropylenowych, paroprzepuszczalna, o wysokiej przyczepności zaprawa do klejenia i szpachlowania termoizolacyjnych płyt styropianowych lub z wełny mineralnej.
Cena 61,50 zł

Klej uniwersalny do wełny Ks126

Zaprawa klejowo-szpachlowa w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowa do użycia po rozmieszaniu z wodą, do klejenia i wykonywania warstwy zbrojonej siatką w systemach opartych płyty termoizolacyjne ze styropianu, wełny mineralnej i piany fenolowej.
Cena 56,58 zł

Klej do przyklejania wełny Ks141

Zaprawa jest przeznaczona do przyklejania płyt termoizolacyjnych z wełny mineralnej oraz wełny lamelowej do ścian zewnętrznych oraz do zatapiania tkaniny zbrojącej i szpachlowania powierzchni w systemach ociepleniowych, przy ocieplaniu budynków.
Cena 53,51 zł

Klej uniwersalny do styropianu wełny StopTer K-50

Stanowi element systemu ociepleń ATLAS STOPTER K-50 oraz systemu ATLAS RENOTER (docieplania istniejących ociepleń). Służy zarówno do przyklejania płyt termoizolacyjnych jak i do wykonywania warstwy zbrojonej - w technologii ocieplania budynków styropianem
Cena 51,66 zł

WM uniwersalny klej do wełny mineralnej 25kg

do przyklejania płyt z wełny mineralnej przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii bezspoinowego systemu ociepleń. Zaprawa stosowana w systemach ociepleń opartych na fasadowych płytach z wełny mineralnej o zaburzonym układzie włókien.
Cena 48,59 zł

Klej do wełny mineralnej 25kg

Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej do stabilnych mineralnych podłoży oraz zatapiania siatki z włókna szklanego (wykonywanie warstwy zbrojonej). Produkt klasyfikowany jako mineralna zaprawa klejąca, posiada bardzo dobre właściwości klejące.
Cena 47,86 zł

Klej do przyklejania wełny 25kg

Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej do stabilnych mineralnych podłoży. Produkt klasyfikowany jako mineralna zaprawa klejąca, posiada bardzo dobre właściwości klejące i bardzo dobrą przyczepność wstępną.
Cena 44,69 zł

Klej uniwersalny do wełny Roker W-20

Element systemów ociepleń. Służy do wykonania warstwy zbrojonej oraz do przyklejnia płyt na beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny oraz nieotynkowane mury z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych.
Cena 44,58 zł