Kleje do przyklejania styropianu

Do przyklejania styropianu w bezspoinowych systemach ociepleń.

Kleje do przyklejania styropianu w systemach dociepleń

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji

Adeps klej do styropianu na drewno 23kg

Zaprawa klejąca na bazie 100 % polimeru akrylu modyfikowana włóknem szklanym. Adeps jest w 100% spoiwem polimerowym, modyfikowanym włóknami szklanymi, zabarwionym na kolor niebieski.
Cena 408,36 zł

Klej uniwersalny do styropianu Ct100

Gotowa do użycia masa do wykonywania warstwy zbrojonej przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych. Jest składnikiem złożonego systemu ociepleń (ETICS) ścian zewnętrznych budynków Ceresit Ceretherm Impactum.
Cena 158,67 zł

Masa bitumiczno-kauczukowa Styrlit

Wysokomodyfikowana masa bitumiczno-kauczukowa w postaci pasty o doskonałej przyczepności do betonu, ścian murowanych, drewna, płyt gipsowo-kartonowych itp. Dzięki własnościom tiksotropowym daje się nanosić na podłoża o skomplikowanych kształtach.
Cena 140,40 zł

DryCoat klej do siatki na styropianie 25kg

Drycoat jest wysokiej jakości mineralną zaprawą klejącą, wzbogaconą żywicami syntetycznymi i plastyfikatorami. Drycoat służy do: 1. wykonywania warstwy bazowej, 2. zatapiania siatki wzmacniającej w systemie Dryvit Drysulation.
Cena 68,27 zł

Klej uniwersalny do styropianu Ks125

Zaprawa klejowo – szpachlowa weber KS125 do mocowania płyt izolacyjnych ze styropianu (EPS) białego oraz grafitowego oraz wykonywania na nich warstwy zbrojonej. Produkt dostarczany w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowy do użycia.
Cena 63,96 zł

OPENCONTACT klej uniwersalny do styropianu 25kg

Wysoko paroprzepuszczalna, łatwa w obrobce zaprawa klejowo-szpachlowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynkow. Charakteryzuje się podwyższoną siłą klejenia oraz ograniczoną nasiąkliwością.
Cena 61,50 zł

UZB klej do styropianu z mikrokawałkami 25kg

wzbogacony mikrowłóknami biały klej do systemów ociepleń (do płyt styropianowych). Służy do przyklejania styropianu do typowych podłoży mineralnych i wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego w technologii bezspoinowego ocieplania ścian.
Cena 59,04 zł

Klej uniwersalny do styropianu wełny StopTer K-50

Stanowi element systemu ociepleń ATLAS STOPTER K-50 oraz systemu ATLAS RENOTER (docieplania istniejących ociepleń). Służy zarówno do przyklejania płyt termoizolacyjnych jak i do wykonywania warstwy zbrojonej - w technologii ocieplania budynków styropianem
Cena 51,66 zł

Klej uniwersalny do styropianu Ks123

Do przyklejania płyt termoizolacyjnych ze styropianu do ścian zewnętrznych oraz do zatapiania tkaniny zbrojącej i szpachlowania powierzchni w systemach ociepleniowych, przy ocieplaniu budynków w bezspoinowym systemie ocieplania ścian zewnętrznych.
Cena 50,74 zł

UZ zimowy klej do siatki i styropianu 25kg

BOLIX UZ - uniwersalny zimowy klej do systemów ociepleń opartych na styropianie, stosowany jest przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii BSO. Jest używany również do wyrównywania (nierówności do 5 mm) i wygładzania podłoży mineralnych.
Cena 48,59 zł

Multi KSW klej do dociepleń biały 25kg

Biała wysokowartościowa zaprawa klejowa, wzbogacona sztucznymi żywicami i zbrojona włóknem. Charakteryzuje się łatwą obróbką, długim czasem otwartym i szybkim przyrostem wytrzymałości.
Cena 46,13 zł

Multi KSW klej do dociepleń zimowy 25kg

Szara wysokowartościowa zaprawa klejowa, wzbogacona sztucznymi żywicami i zbrojona włóknem. Specjalna receptura zapewnia szybkie wiązanie w niskim zakresie dopuszczalnych temperatur. Produkt przeznaczony do stosowania w okresie jesienno-zimowym.
Cena 46,13 zł