Kleje do gresu

Do przyklejania płytek gresowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Kleje do gresu porcelanowego o różnych wymiarach

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Klej do płytek No1 wysokoelastyczny

Wzbogacona tworzywem sztucznym, do mocowania okładzin ceramicznych oraz płytek i płyt z konglomeratów. Nadaje się na ogrzewane konstrukcje podłogowe i do układania płyt z gresu.
Cena 188,19 zł

Klej do płytek podłogowych Vf

Cementowa, szybkowiążąca, elastyczna, zaprawa klejowa półpłynna lub cienkowarstwowa, do układania płytek i płyt na podłogach, z efektem pełnego przylegania. Szczególnie do gresów, płyt o dużym formacie, konglomeratów, podłóg ogrzewanych, na balkony.
Cena 121,77 zł

Klej do płytek kamienia Cm17 niepylący

Do płytek gresowych, ceramicznych i kamienia naturalnego wewnątrz i na zewnątrz, odporna na odkształcenia podłoża na balkonach, tarasach i ogrzewaniu podłogowym do podłoży krytycznych.
Cena 94,71 zł

Klej do płytek i kamienia Cm17

Do płytek gresowych, ceramicznych i kamienia naturalnego wewnątrz i na zewnątrz. Najwyższa przyczepność i elastyczność – klasa S1! Odporna na odkształcenia podłoża. Na balkonach, tarasach.
Cena 88,68 zł

Klej do płytek Expert 3 odkształcalny

Do wszystkich rodzajów i formatów płytek: gresowych, ceramicznych, terakotowych oraz klinkierowych. Na tarasy, balkony, do basenów i łazienek oraz na trudne podłoża.
Cena 88,56 zł

Klej do gresu Cm13 szybkowiążący

Szybko twardniejąca zaprawa klejąca do gresu. Ruch pieszy po 3 godzinach. Spoinowanie płytek już po 4 godzinach. Kompensuje nierówności podłoża. Do 8 mm. Na ogrzewania podłogowe.
Cena 84,93 zł

DK-2 klej glazura gresy 25kg

Elastyczna zaprawa klejąca DRYVIT DK-2 charakteryzuje się doskonałymi parametrami roboczymi. Bardzo łatwo rozprowadza się po podłożu za pomocą kielni i packi ząbkowanej. Nie klei się do narzędzi.
Cena 83,95 zł

Klej do gresu szybkowiążący biały

Do przyklejania różnego rodzaju płytek gresowych, wielkowymiarowych, płytek glazurowanych, terakotowych, kamiennych i innych o niskiej nasiąkliwości, na podłożach krytycznych (odkształcalnych, podgrzewanych, na tarasach i balkonach, itp.).
Cena 79,95 zł

Klej do płytek Tr elastyczny z trasem

Elastyczna, cementowa. Do osadzania i układania płytek ceramicznych, płyt Cotto, płyt z kamienia naturalnego, betonu i gresu. Szczególnie do płyt dużego formatu.
Cena 78,11 zł

Klej do gresu Progres Mega

Zalecany do okładzin podłogowych z gresu technicznego i szkliwionego, układanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Idealny do okładzin narażonych na odkształcenia (na tarasach i ogrzewaniu podłogowym). Umożliwia mocowanie płytek na trudnych podłożach.
Cena 76,24 zł

Klej do gresu Progres Mega Biały

Zalecany do podłogowych okładzin z gresu polerowanego, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Idealny do okładzin narażonych na odkształcenia (na tarasach i ogrzewaniu podłogowym). Umożliwia mocowanie płytek na trudnych podłożach.
Cena 76,24 zł

Klej do gresu elastyczny AK 25kg

Do przyklejania różnego rodzaju płytek gresowych, wielkowymiarowych, płytek glazurowanych, terakotowych i kamiennych (poza marmurowymi) i innych o niskiej nasiąkliwości, na podłożach krytycznych (odkształcalnych, podgrzewanych, na tarasach i balkonach.
Cena 66,11 zł