Kleje do glazury

Do przyklejania płytek ceramicznych na ściany i sufity.

Kleje do glazury do stosowania wewnątrz

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

DK-2 klej glazura gresy 25kg

Elastyczna zaprawa klejąca DRYVIT DK-2 charakteryzuje się doskonałymi parametrami roboczymi. Bardzo łatwo rozprowadza się po podłożu za pomocą kielni i packi ząbkowanej. Nie klei się do narzędzi.
Cena 83,95 zł

Klej glazura szybkowiążący

Mrozo - i wodoodporna zaprawa klejowa FAST NORMAL SPEED jest suchą mieszanką mineralną, modyfikowaną syntetycznymi polimerami, o dużej przyczepności. Dzięki swoim właściwościom jest ekonomiczna i łatwa w użyciu. Charakteryzuje się bardzo małym spływem.
Cena 47,76 zł

Klej mrozoodporny wodoodporny do glazury25kg

Mrozoodporna zaprawa klejąca DRYVIT DK-1 charakteryzuje się doskonałymi parametrami roboczymi. Bardzo łatwo rozprowadza się po podłożu za pomocą kielni i packi ząbkowanej. Nie klei się do narzędzi.
Cena 43,27 zł

Klej do glazury mrozoodporny

Do przyklejania glazury i terakoty wewnątrz i na zewnątrz budynków, za wyjątkiem podłoży krytycznych. Nie należy stosować do wyrównywania podłoży oraz w systemach ogrzewania podłogowego.
Cena 29,83 zł

Klej glazura terakota 25kg

Mrozo - i wodoodporna zaprawa klejowa FAST NORMAL + jest suchą mieszanką mineralną, modyfikowaną syntetycznymi polimerami, o dużej przyczepności. Dzięki swoim właściwościom jest ekonomiczna i łatwa w użyciu. Charakteryzuje się bardzo małym spływem.
Cena 27,64 zł

Klej do glazury wewnętrzny 25kg

Do przyklejania glazury i terakoty wewnątrz budynków, za wyjątkiem podłoży krytycznych. Nie należy stosować do wyrównywania podłoży oraz w systemach ogrzewania podłogowego.
Cena 24,29 zł