Impregnaty

Impregnaty mają za zadanie zabezpieczyć produkt lub ostateczną warstwę materiału przed działaniem niepożądanych czynników.

Do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz.

Impregnaty i oleje budowlane do zabezpieczania powierzchni

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Środek do impregnacji Disboxan 450

Wodorozcieńczalny koncentrat do hydrofobizującej impregnacji fasad z klinkieru, piaskowca, cegły wapienno-piaskowej, betonu surowego i do obrobionej powierzchni oraz tynków mineralnych.
Cena 1 478,46 zł

Disbopox 443 żywica epoksydowa 10kg

Disbopox 443 Wodorozcieńczalna, transparentna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa do bezbarwnej impregnacji podłoży mineralnych oraz do gruntowania pod wodorozcieńczalne powłoki epoksydowe, zużycie ok. 200 g/m2.
Cena 648,21 zł

Grunt silikonowy Silikon B

Bezbarwny, silikonowy preparat do hydrofobowej impregnacji wszelkich podłoży budowlanych o różnym stopniu chłonności, na zewnątrz budynków. Na bazie drobnocząsteczkowych żywic silikonowych zapewniających głęboką penetrację i wzmocnienie.
Cena 405,90 zł

Środek impregnujący 1l

Koncentrat wodorozcieńczalny na bazie mikroemulsji siloksanowej - nie zawiera rozpuszczalników. Do impregnacji i hydrofobizacji podłoży mineralnych, jak również z kamienia naturalnego. Kolor: bezbarwny. Stosowany na zewnątrz i do wnętrz.
Cena 392,37 zł

Impregnat do fasad murów Fad

Zawierający rozpuszczalniki, odpierający wodę, przepuszczający parę wodną, jednoskładnikowy siloksanowy materiał impregnacyjny zabezpieczający przed opadami atmosferycznymi, mineralne materiały fasadowe, tynki, cegły wapienno-piaskowe, cegły.
Cena 357,56 zł

Impregnat elewacyjny silikonowy Ct13

Do impregnowania zewnętrznych tynków mineralnych, murów z klinkieru, z cegły licowej, okładzin z piaskowca, mineralnych powłok malarskich oraz dachówek. Może być stosowany na podłożach o wysokiej alkaliczności, takich jak: świeże tynki, nowe spoiny, beton
Cena 340,77 zł

Impregnat akrylowy wodny

Do dodatkowego zabezpieczania i konserwacji powierzchni tynków mozaikowych przed wpływem niekorzystnego oddziaływania warunków atmosferycznych. Produkt szczególnie polecany do konserwacji starszych warstw tynków mozaikowych na cokołach budynków.
Cena 176,16 zł

Preparat zmniejszający nasiąkliwość SilStop

Zalecany do ochrony przegród budowlanych wyeksponowanych na działanie deszczu – zwłaszcza dachów pokrytych dachówką cementową oraz elewacji z tynkami mineralnymi. Zabezpiecza powierzchnie przed zabrudzeniami strukturalnymi.
Cena 156,60 zł

Impregnat do kamieni naturalnych 1l

Przezroczysty impregnat do okładzin z marmuru, kamienia naturalnego i płyt betonowych­ zapewnia długotrwałą ochronę przed plamami z tłuszczów i wody. Do ochrony przed powstawaniem plam. Ułatwiania czyszczenie. Nie zmienia koloru okładziny
Cena 137,76 zł

Olej do klinkieru Klo

Preparat do odświeżania barwy i pogłębiania struktury koloru okładzin z matowych, nie glazurowanych płytek glinianych i klinkierowych, i cegieł licówek i płyt łupanych.
Cena 137,76 zł

Impregant do fug i chłonnych okładzin 1l

Specjalny impregnat zabezpieczający przed powstawaniem plam na okładzinach ściennych i podłogowych z chłonnych i wrażliwych na zabrudzenia materiałów (np. płyty Cotto, klinkier itp) oraz kamieni ­naturalnych jak marmur, wapień i granit.
Cena 130,38 zł

Impregnat do gresów i fug 1l

Specjalny impregnat do ochrony okładzin z gresu, przed powstawaniem plam z wody, olejów, tłuszczów i innych zanieczyszczń. Ułatwia pielęgnację, nie nabłyszcza. Szczególnie nadaje się do nowo ułożonych i polerowanych okładzin
Cena 115,62 zł