Hydroizolacje

Izolacje przeciwwilgociowe mają za zadanie utworzyć warstwę, która zapobiega przedostawaniu się wody.

Jedno i dwuskładnikowe.

Do stosowania na kuchniach, łazienkach, balkonach, tarasach, zbiornikach wodnych. Wewnątrz i na zewnątrz.

Hydroizolacje zapobiegają przenikaniu wody

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-12 z 101 pozycji

OptoStop MicroEmulsion preparat 10l

Specjalny preparat na bazie stężonej emulsji silikonowej do wytwarzania wtórnej izolacji poziomej na drodze iniekcji. Skuteczny w murach o wysokim zawilgoceniu bez konieczności wcześniejszego osuszania.
Cena 2 829,00 zł

Membrana drenażowa tarasowa Mt

Membrana tłoczona z tworzywa sztucznego, przeznaczona do wykonywania podpłytkowej warstwy drenażowo-wentylacyjnej. Umożliwia redukcję grubości warstw posadzkowych oraz naprężeń między warstwą podłoża a okładziną z płytek ceramicznych. stosowania wewnątrz.
Cena 1 426,80 zł

Membrana dren posadzkowa 20mb

Membrana tłoczona z tworzywa sztucznego, przeznaczona do wykonywania warstwy rozdzielającej, nieprzenoszącej naprężeń między warstwą podłoża (np. z drewna, płyt OSB, wykładzin z PCV, z ogrzewaniem podłogowym) a okładziną posadzkową.
Cena 1 353,00 zł

SoproThene Ba878 samoprzylepna izolacja bitumiczna

Samoprzylepna, klejona na zimno, elastyczna, przykrywająca rysy izolacja bitumiczna, modyfikowana polimerami, która jest naniesiona na wytrzymałą na zerwanie folię nośną. Do wytwarzania elastycznych uszczelnień budowlanych, zgodnie z normą DIN 18195 cz.
Cena 1 300,11 zł

Mata uszczelniająco-odcinająca 15m

Elastyczna, wodoodporna, przykrywająca rysy i eliminująca naprężenia mata uszczelniająco-odcinająca. Specjalna powłoka z flizeliny pokrywająca matę po obu stronach zapewnia dobrą przyczepność do cementowych zapraw klejowych.
Cena 1 132,83 zł

Membrana izolacyjna 20 x 1m

Podwójnie laminowana folia polietylenowa z bitumiczno-kauczukową masą klejącouszczelniającą. Membranę Ceresit BT 18 można stosować zawsze od strony naporu wilgoci, szczególnie w przypadku: - izolacji murów fundamentowych.
Cena 767,64 zł

Membrana izolacyjna 15 x 1 m

Odporna na rozrywanie, podwójnie laminowana folia polietylenowa z bitumiczno-kauczukową masą klejąco-uszczelniającą. Membranę Ceresit BT 21 można stosować na zewnątrz budynków, zawsze od strony naporu wilgoci: - do izolacji murów fundamentowych.
Cena 646,80 zł

Mata uszczelniająca Mu

Mata z elastomeru obustronnie pokrytego włókniną, przeznaczona do wykonywania wodoszczelnych izolacji podpłytkowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Szerokość: 1 m.
Cena 645,75 zł

Hydrofobizator do pow nasiąkliwych 10l

CT 9 do impregnowania zewnętrznych tynków mineralnych, murów z klinkieru, z cegły licowej, okładzin z piaskowca, mineralnych powłok malarskich oraz dachówek. Może być stosowany na podłożach o wysokiej alkaliczności, takich jak: świeże tynki, nowe spoiny.
Cena 580,56 zł

Bitum powł uszczel zimowa 32kg

Dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa, wzmocniona włóknem rozproszonym, masa bitumiczna do wykonywania grubowarstwowych, trwale elastycznych powłok hydroizolacyjnych. Do izolowania czesci budowli zagłebionych w gruncie takich jak: ławy, stopy fundamentowe.
Cena 549,81 zł

Zaprawa uszczelniająca Tds

Szybkowiążąca, dwuskładnikowa, elastyczna, cementowa, o wysokiej wydajności zaprawa uszczelniająca do wytwarzania powłok nie przepuszczających wody i szybko przekrywających rysy. Stosowana do uszczelnień pomieszczeń mokrych, balkonów i tarasów.
Cena 543,66 zł