Gunt głęboko penetrujący Gruntoli-Sg-74429
  • Gunt głęboko penetrujący Gruntoli-Sg-74429

Gunt głęboko penetrujący Gruntoli-Sg

58,18 zł
Brutto
Bezrozpuszczalnikowy, drobnocząsteczkowy środek gruntujący produkowany na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej. Głębokopenetrujący, ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża oraz wzmacnia je i stabilizuje. Zwiększa przyczepność oraz ułatwia nanoszenie.
Ilość

GRUNTOLIT-SG 302
Drobnocząsteczkowy środek gruntujący
 
Bezrozpuszczalnikowy, drobnocząsteczkowy środek gruntujący produkowany na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej. Głębokopenetrujący, ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża oraz wzmacnia je i stabilizuje. Zwiększa przyczepność oraz ułatwia nanoszenie powłok malarskich, zapraw klejących, tynków, gładzi itp. Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Środek przeznaczony jest do gruntowania podłoży z betonów zwykłych i komórkowych (np. gazobetonu), murów z cegieł, bloczków i pustaków, tynków, podłoży gipsowych i anhydrytowych, płyt gipsowo-karto-nowych. Preparat ten zalecany jest do gruntowania podłoży przed malowa-niem farbami dyspersyjnymi (np. MULTIMAL), a także przed wykonywaniem gładzi szpachlowych (gipsowych, wa-pienno-cementowych, polimerowych), okładzin ceramicznych, tapet itp.

Skład: wodna dyspersja polimeru akrylo-wego, środki pomocnicze
Gęstość objętościowa: ok. 1,01 g/cm³
Opór dyfuzyjny: ≤ 0,046 m
pH: ok. 6,5

Opakowania:
Pojemniki 1 l w kartonach po 12 sztuk.
Pojemniki 5 l na paletach po 120 sztuk.

Przechowywanie:

Do 12 miesięcy od daty produkcji, w miejscach suchych, nieuszkodzonych opakowaniach fabrycznych i temperaturze od +5°C do +25°C.

Dokument odniesienia: PN-C-81906:2003

 

302 1 Gruntolit-SG grunt głębokopenetrujący 1l
302 5 Gruntolit-SG grunt głębokopenetrujący 5l

302

Opis

seria
Gruntolit-Sg

Specyficzne kody

Nowy produkt