Grunty uniwersalne

Grunty uniwersalne dedykowane pod różnego rodzaju materiały. Nie sposób w pełni wykorzystać grunt do farby w zastosowaniu z tynkami, ponieważ nie posiadają ziarna. Z kolei grunty pod tynki zawierają ziarno, które pokryte farbą na ścianie, zaburzyłoby estetykę i założenie.

Uniwersalne preparaty gruntujące dedykowane są zazwyczaj pod powłoki malarskie, okładziny ceramiczne, wykładziny podłogowe, posadzki itd.

Grunty uniwersalne dedykowane są do zastosowania ogólnego.

Grunty uniwersalne dedykowane pod różnego rodzaju materiały

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Grunt uniwersalny UniPrimer

Gotowy do użycia środek gruntujący wyrównujący chłonność podłoża i poprawiający przyczepność cienkowarstwowych tynków strukturalnych oraz mozaikowych. Umożliwia uzyskanie jednolitej barwy warstwy wykończeniowej.
Cena 258,30 zł

Grunt uniwersalny OPTOGRUNT UniPlast

Specjalny środek gruntujący przeznaczony pod tynki mineralne i akrylowe. Zwiększa przyczepność i wyrównuje chłonność podłoża, ułatwia nakładanie i obróbkę tynków cienkowarstwowych. Paroprzepuszczalny.
Cena 83,15 zł

Grunt uniwersalny Master akrylowy

Gotowy do użycia środek gruntujący, przeznaczony jest do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży w szczególności tynków cementowo – wapiennych, płyt gipsowo – kartonowych, podłoża pod płytki ceramiczne, posadzki, tapety, przed położeniem gładzi.
Cena 35,79 zł

Grunt uniwersalny MajsterGrunt

Do gruntowania wewnątrz i na zewnątrz wszystkich porowatych i chłonnych podłoży betonowych, gazo-betonu, płyt cementowych, gipsowo-kartonowych, gipsowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych.
Cena 13,68 zł

Preparat gruntujący uniwersalny Grunt U

jest gotowym do użycia preparatem służącym do gruntowania i wyrównywania chłonności na różnych powierzchniach. Nadaje się idealnie do zastosowania na podłożach betonowych, gazobetonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych, gipsowych oraz płytach.
Cena 13,76 zł

Grunt ścienny uniwersalny Grunlit U

Do gruntowania podłoży ściennych pod wyprawy tynkarskie, klejow oraz powłoki malarskie. Wzmacnia podłoże i wyrównuje jego chłonność, zmniejsza zużycie farby i poprawia przyczepność zapraw klejowych.
Cena 11,07 zł

Grunt uniwersalny Ct7

Do gruntowania nasiąkliwych, chłonnych podłoży takich jak: beton, tradycyjne tynki cementowe i cementowo-wapienne, beton komórkowy. Stosowanie CT 7 szczególnie zalecane jest na podłoża gipsowe i gazobetonowe.
Cena 9,66 zł