Grunty pozostałe

Grunty pozostałe niesklasyfikowane w kategoriach głównych

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-12 z 99 pozycji

Lakier do gruntowania Capalac Dickschichtlack

Grubopowłokowy lakier do gruntowania, malowania pośredniego oraz wierzchniego stali, żelaza, cynku, aluminium, miedzi, twardego PCV, drewna; chroni stal przed korozją, zużycie 100-125 ml/m2
Cena 1 125,39 zł

Grunt pod podkłady podłogowe i posadzki Floor4716

Do gruntowania podłoży przed każdym zastosowaniem zapraw podłogowych i posadzek weber.floor. Na podłoża nasiąkliwe i nienasiąkliwe. Polecany na trudne podłoża. Również do gruntowania podłoży pod inne podkłady podłogowe
Cena 826,19 zł

Grunt do podłoży chłonnych Gd

Wysoko skoncentrowany, nie zawierający rozpuszczalnika, szybkoschnący podkład na bazie żywicy syntetycznej, ­jasnoniebieski, przezroczysty po wyschnięciu, do podłoży o silnych i zróżnicowanych właściwościach ssących. Do gruntowania jastrychów cementowych.
Cena 699,87 zł

Grunt pod tynki i farby elewacyjne Strongsil

Jest akrylowym środkiem gruntującym. Opakowanie zawiera koncentrat, zalecane rozcieńczanie woda w proporcji 1:6. Strongsil jest akrylowym środkiem gruntującym. Strongsil może być stosowany do gruntowania chłonnych podłoży mineralnych przed malowaniem.
Cena 669,12 zł

Grunt z piaskiem Color Prime S

Color Prime jest akrylowym podkładem korygująco-odcinającym z dodatkowym piaskiem kwarcowym oferowanym w pełnej gamie kolorów Dryvit. Warstwa Color Prime tworzy jednolitą powłokę, zapewniającą równomierną nasiąkliwość i korygującą kolor podłoża.
Cena 577,49 zł

Emulsja przyczepna do szpachli He

Dyspersja do wytwarzania warstwy kontaktowej na podłożach mineralnych pod szpachle i tynki oraz do ulepszenia zapraw budowlanych. Stosowana metodą „świeżo na świeżo”.
Cena 535,05 zł

Emulsja elastyczna Cc83

Dodatek do zapraw klejących Ceresit CM oraz do zaprawy samopoziomującej, zwiększa przyczepność, zmniejsza nasiąkliwość poprawia elastyczność, zwiększa odporność na spękania.
Cena 516,60 zł

DUPA-GRUND grunt polimerowy 10l

Bardzo wydajny preparat gruntujący przeznaczony do gruntowania wyjątkowo krytycznych i problematycznych podłoży. Wzmacnia kredujące i pylące powierzchnie. Silnia wzmacnia podłoże. Przeznaczony do porowatych i chłonących podłoży.
Cena 426,81 zł

Grunt do podłoży niechłonnych Hps

Jasnoszary, zawierający piasek kwarcowy, preparat gruntujący na bazie dyspersji polimerowej do przygotowania zwartych, gładkich i niechłonnych podłoży przed układaniem płyt i płytek.
Cena 421,89 zł

Mineralit Consolid 100 prepara wzmac 5l

Uelastyczniony preparat na bazie estrów etylowych kwasu ortokrzemowego przeznaczony do wzmacniania (konsolidacji) zdezintegrowanych mineralnych podłoży budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Szczególnie polecany do powierzchniowego wzmacniania.
Cena 412,05 zł

Powłoka gruntująca bitumiczna Bsg

Bitumiczna powłoka gruntująca zalecana szczególnie pod powłokę bitumiczna BD2KW (wersja zimowa). Zwieksza przyczepność bitumicznych powłok uszczelniajacych do podłoży mineralnych, wiąże kurz i pył z podłożem. Do nakładania wałkiem lub pedzlem.
Cena 405,90 zł

Grunt silikonowy Silikon B

Bezbarwny, silikonowy preparat do hydrofobowej impregnacji wszelkich podłoży budowlanych o różnym stopniu chłonności, na zewnątrz budynków. Na bazie drobnocząsteczkowych żywic silikonowych zapewniających głęboką penetrację i wzmocnienie.
Cena 405,90 zł