Grunty pod tynki mineralne

Mają za zadanie wzmocnić podłoże i utworzyć warstwę sczepną. Posiadają ziarno umożliwiające rozprowadzenie tynku. Dedykowane do mas mineralnych.

Grunty pod tynki mineralne elewacyjne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Grunt pod tynki elewacyjne Pg221

Wodorozcieńczalny płyn gruntujący w postaci gotowej do użycia. Do stosowania na podłoża mineralne (tynk cementowo-wapienny, beton, bloczki gipsowe), systemy ociepleniowe pod tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe i dekoracyjne.
Cena 330,87 zł

Grunt pod tynki nasiąkiwe Gruntolit-K

do gruntowania wszystkich nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych podłoży pod tynki gipsowe, kleje do mocowania płyt gipsowo-kartonowych i wylewki anhydrytowe. W przypadku zastosowania pod tynki gipsowe GRUNTOLIT-K 311 zwiększa przyczepność.
Cena 295,08 zł

Grunt pod tynki elewacyjne Tynkolit-T

Środek gruntujący pod tynki mineralne, akrylowe i mozaikowe, produkowany na bazie dyspersji akrylowej.Ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, nie zmniejszając jego paroprzepuszczalności.
Cena 290,53 zł

Preparat gruntujący do tynków mineralnych Mpg

Preparat gruntujący na bazie szkła wodnego potasowego. Do wyrównania chłonności i wzmacniania przyczepnośći podłoży chłonnych (np. warstwa zbrojona w systemach ociepleń, tynki cementowe i wapienne) pod planowane roboty tynkarskie.
Cena 270,60 zł

Grunt uniwersalny UniPrimer

Gotowy do użycia środek gruntujący wyrównujący chłonność podłoża i poprawiający przyczepność cienkowarstwowych tynków strukturalnych oraz mozaikowych. Umożliwia uzyskanie jednolitej barwy warstwy wykończeniowej.
Cena 258,30 zł

Grunt pod tynki dekoracyjne Pg225

Barwiony w masie preparat gruntujący w postaci gotowej do użycia, przeznaczony do stosowania na podłoża mineralne. Preparat służy do barwnego gruntowania pod tynki dekoracyjne w złożonym systemie izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (ETICS).
Cena 178,04 zł

Grunt pod tynki Cermit Cerplast

Gruntuje podłoża pod tynki cienkowarstwowe – CERMIT (mineralne i akrylowe) oraz DEKO M. Silnie przylega do podłoża oraz do nakładanych tynków. Tworzy tymczasową ochronę dla elewacji – przez pół roku stanowi ochronę nieotynkowanej elewacji.
Cena 164,59 zł

Mineralny grunt tynkarski 10l

Mineralny grunt tynkarski z dodatkiem kwarcu, stosowany pod tynki strukturalne mineralne i silikatowe. Poprawiajacy przyczepność i wyrównujacy chłonność podłoża przed nałożeniem kolejnych powłok. Kolor: biały. Mrozoodporny, do wnętrz i na zewnątąrz.
Cena 135,30 zł

Grunt pod tynki mineralne Mineralit Gt

Preparat na bazie dyspersji akrylowej i wypełniaczy mineralnych, przeznaczony do właściwego przygotowania podłoża pod szlachetne mineralne zaprawy tynkarskie MINERALIT T. Służy do gruntowania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń na bazie styropianu KABE
Cena 116,85 zł

Grunt pod tynki AG 15kg

Do wytwarzania szorstkiej, poprawiającej przyczepność, białej warstwy podtynkowej na podłożach mineralnych oraz do zmniejszania i wyrównywania chłonności podłoży. Do stosowania pod tynki mineralne wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.
Cena 110,70 zł

Grunt pod tynki elewacyjne Grunt M

gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki mineralne, akrylowe, siloksanowe i silikonowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych.
Cena 106,03 zł

Grunt uniwersalny OPTOGRUNT UniPlast

Specjalny środek gruntujący przeznaczony pod tynki mineralne i akrylowe. Zwiększa przyczepność i wyrównuje chłonność podłoża, ułatwia nakładanie i obróbkę tynków cienkowarstwowych. Paroprzepuszczalny.
Cena 83,15 zł